2733
2734
عنوان

دیروز رفتم سونو😔

235 بازدید | 16 پست

خانما من تو. تایپیک قبلم گفتم که تنبلی تخمدان دارم و آخرین پریودیم. هم 27 شهریور بود همین شهریور هم ازدواج کرد. پریودم عقب افتاد تا دیروز. چندبار هم تو این فاصله تست میزدم منفی بودم. منم دیگه ناامید شدم شروع کردم به زعفران خوردن و چندتا قرص ویتاگنوس خوردم ورزش کردم طناب زدم بومادران و رازیانه و سیاهدونه خوردم اما نشدم و یه هفته ای هست افتادم رو لکه بینی. حالا دیروز خواستم برم پیش متخصص گفتم بذار قبلش تست بزنم دیدم مثبت شد باورم نشد رفتم آز دادم دیدم بیا دویست زده رفتم پیش دکتر گفتم که اینکارارو کردم گفت اینا اشکال نداره ولی واسه لکه بینی باید سونو بشی که سونو گرفت گفت بچه تو رحمته اما قلبش تشکیل نشده چون احتمالا ساکش کمه و این که چون تنبلی داری قلبش به طور طبیعی بیشتر دیرتر تشکیل میشه.. واسم شیاف پروژسترون نوشت و فولیک اسید. ولی من همش نگرانم آخه من لکه بینی دارم به نظرتون قلبش تشکیل میشه با اینکارایی که من کردم و با این لکه بینی که دارم؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اگه خدا بخواد میمونه.

‌دوست منم بچه دومش و میخواست سقط کنه همه چیز خورد و هر کاری کرد ولی پشیمون شد و نگهش داشت با اینکه به لکه بینی هم افتاده بود ولی خدا رو شکر دخترش صحیح و سالم دنیا اومد و الان هفت ماهشه.

به خدا توکل کن.مبارکه انشاالله.

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
2731

تنبلي تخمدان اصلا ريطي ب ديرتشكيل شدن قلب بچه نداره منم تنبلي داشتم اصلا اينجوري نبود پنج شش ماه يبار پري ميشدم اميدت ب خدا باشه

کاربری mylovesam20سابقم خودمم نمیدونم چرا تعلیق شدم ،😁

منکه میگم اگر خدا بخواد نگه داره هیچی جلودارش نیست...و اینکه اگر خدایی نکرده نشد بدون از این نیست الان خیلی امار بارداری پوچو این جور بارداریا زیاد شده خودمم یکبار سقط داشتم اما زودی یک نی نی ناز خدا بهم داد.همین که میبینی میتونی بچه دار بشی جای شکرش باقیه دختر عمه من با یک تخمداد بچه دار شد.بخواد بشه میشه

2738
منکه میگم اگر خدا بخواد نگه داره هیچی جلودارش نیست...و اینکه اگر خدایی نکرده نشد بدون از این نیست ال ...

ممنون عزيزم ان شاء الله.. آره واقعا.. شوهرم میگه تو ایقد  این چیزا رو خوردی نیفتاد حالا هم خدا بخواد میمونه.. اخه چندبار عنبر نسا دود دادم هرچی هم تو سایت میخوندم میگفتن اینا هم سقط کننده هس چقد بچم اذیت شده بیچاره 

ان شالله ک قلبش تشکیل میشه.وقتی دکترت گفته چیزای ک خوردی مشکلی ب وجود نمیاره پس دیگ بهش فکر نکن

ان شاء الله.. اخه همش عذاب وجدان دارم. من نزدیک پنج شش تا تست تو این فاصله هی زدم نمیدونم چرا همش منفی بود 

تو روحت اسی کاری بوده ک تو نکرده باشی . اشکال نداره ان شاالله ک خدا خودش از این ب بعد هم نگهدارش باشه گلم 😘😘😘

هر موقع خواستین از لفظ "دهاتی" برای تحقیر كسى استفاده کنین بايد بدونید دهاتی یعنی: تنوع لباس و رنگ و موسیقی شاد، یعنی تنوع زیبای لهجه ها، یعنی میراث فرهنگی، يعنى تمدن اصيل و پا برجا...😌😌😒😒تویی ک بی احترامی میکنی با این کلمه بدون ک معنیش چیه خدارو چ دیدی شاید داشتی از طرف با این کلمه تعریف میکردی کوته فکر....                      در عجبم از زنان!كه از خداى به اين بزرگى فقط يك شوهر ميخواهند،و از شوهر به اين درماندگى همه دنيا را...👤 شكسپير
2706