2733
2739
عنوان

خانما کیک تولد درست کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1296 بازدید | 23 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانومای کدبانو یه سایت خوب واسه درست کردن کیک که دستوراش درست باشه میشه بمن معرفی کنین 

ببین عزیزم من هر چی میخوام درست کنم از پاپیون کمک میگیرم، از بازار نصب کن 

لبخند بزن، انار لب های تو را دانه کنم...
2731
ببین عزیزم من هر چی میخوام درست کنم از پاپیون کمک میگیرم، از بازار نصب کن 

سلام عزیزم خیلی خوب شده 

میشه همین دستورشوبرام بزاری ممنون میشم 😘

من بلوچم   زبانم بلوچی  لباسم بلوچی  فرهنگم بلوچی  وطنم ایران  مکران بلوچستاااان 😍افتخارم اهل سنتم😍داداشای عزیزم خیییییلی زود رفتین هنوز باورندارم رفتنتونو هنوزم از  گوشه گوشه خونم صدای خنده هاتونو میشنوم باورندارم دگه نیستین تا باهم کل کل کنیم بعد تو کی بگم خودشیفته به کی بگم هندونه نزار برام سنگینن و... آخ خدایا راضیم برضایت کاری بجز صبر نداریم خیالم  راحته اونجا جاتون خوبه آخه شما خییلی خوب بودین حافظ قران و... بودین  مطمعنم خدا خلاف وعده نمیکنه الهی جاتون بهشت برین باشه  ......دعا میکنم خدا به هیییچ کی داغ عزیز نده اونم دوتا باهم 
سلام عزیزم خیلی خوب شده  میشه همین دستورشوبرام بزاری ممنون میشم 😘

سلام گلم، عيدت مبارک، 

تخم مرغ 4عدد
شکر 1لیوان
ارد1لیوان
پودر کاکاعو 2ق چ
اب جوش 1/4 لیوان
وانیل 1/4ق چ
روغن 1/4لیوان

زرده و سفید رو جدا کن

سفیده و. دو ق غ شکر تو یه ظرف بریز و با همزن بزن تا پف کنه و وقتی ظرفو برمیگردونی نریزه

پودر کاکاعو رو توی لیوان اب جوش بریز تا حل بشه

زرده،شکر،وانیل،روغن وپودر کاکاعو رو توی ظرف دیگه بریز و با همزن بزن هرچی خوب هم بخپره بهتر میشه حدود 5 تا 10 دقیقه

اردو الک کردی اضافه کن به مخلوط زرده ،با همزن اردو مخلوط کن

نکته های مهمش اینه توی سفیده اصلا هیچ زرده ای نباشه و پره های همزن خشک و تمیز باشه

و وقتی میخوای سفیده رو اضافه کنی اهسته هم بزن تا پفش نخوابه

و اصلا نیازی به بکینگ پودر نداره

وقتی اردو به زرده اضافه میکنی باید مثل ماست سون باشه غلظتش

ممکنه از یه لیوان یکمی ارد بیشتر ببره اون دیگه باید خودت ببینی چطوره

ان شالله درست کنی و خوب بشه

خیلی راحته

یبار درست کنی دستت میاد

قلق خاصی نداره

سلام عزیزم خیلی خوب شده  میشه همین دستورشوبرام بزاری ممنون میشم 😘

این دستور میکشه، البته من همه ی مواد رو دو برابر کردم چون کیکم تقریبا برای حدودا 15 نفره، بعد از اینکه پخت به دو قسمت تقسیم میکنی و لایه ی اول رو خانه کشی میکنی و موز و گردو میزاری روش بعد لایه ی دوم میزاری روش دو باره خامه کشی میکنی، بعدشم هر جور دوست داشتی تزئین میکنی، من برای تزیین  از زعفران پور چقندر و کاکائو رنده ی شکلات تخته ای استفاده کردم 

سلام گلم، عيدت مبارک،  تخم مرغ 4عدد شکر 1لیوان ارد1لیوان پودر کاکاعو 2ق چ اب جوش 1/4 لیوان و ...

ممنون عزیز ان شاءالله درس میکنم حتما 

بدون بکینگ پودر 😯

میشه مگه داریم😀

پفش خوب بود؟

من بلوچم   زبانم بلوچی  لباسم بلوچی  فرهنگم بلوچی  وطنم ایران  مکران بلوچستاااان 😍افتخارم اهل سنتم😍داداشای عزیزم خیییییلی زود رفتین هنوز باورندارم رفتنتونو هنوزم از  گوشه گوشه خونم صدای خنده هاتونو میشنوم باورندارم دگه نیستین تا باهم کل کل کنیم بعد تو کی بگم خودشیفته به کی بگم هندونه نزار برام سنگینن و... آخ خدایا راضیم برضایت کاری بجز صبر نداریم خیالم  راحته اونجا جاتون خوبه آخه شما خییلی خوب بودین حافظ قران و... بودین  مطمعنم خدا خلاف وعده نمیکنه الهی جاتون بهشت برین باشه  ......دعا میکنم خدا به هیییچ کی داغ عزیز نده اونم دوتا باهم 
2738
ممنون عزیز ان شاءالله درس میکنم حتما  بدون بکینگ پودر 😯 میشه مگه داریم😀 پفش خوب بود؟

این کیک رو میشه بدون بکینگ پودر درست کرد، اما من خیلی کم میزنم،بله از همه ی کیکایی که درست کردم بافتش نرم تره و پفش بیشتره، ببین قطرش اینقدره