2737
2734
عنوان

خسته شدم 😢

208 بازدید | 26 پست

مامانم آدم خوبیه اما خیلی غرمیزنه وحتی ازموقعی که تصادف کرده بددهن هم شده دیگه صبرم تموم شده گاهی خودم هم ازدستش عصبانی میشم اما چاره ایی ندارم فقط باید سرمو بندازم پایین وبگم چشم شما درست میگید ویه مورد دیگه هم اینکه خیلی ازخود راضی شده همش خودشو دراولویت قرار میده وحق به جانبه 😢😢😢😢

دیگه خیلی خیلی خسته شدم ازدستش😟

اونا یک بار مرگو به چشمشون  دیدن و حالا متوجه شدن هیج چیز‌مهم تر از خودشون توی زندگی نیست و میخوان زندگی کنن .  برای همین خودشو الویت قرار میده

به نام خدا😁 مامان دوتا زلزله ☺ هم‌خیاطم هم آرایشگر😁 آشپزیمم که حرف نداره😊 خدایی خوشبحال شوهرم بهش حسودیم شد☹😁😁😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من تصادف کردم مهربون شدم 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
خب گناه مااین وسط چیه ؟؟

به خاطر پیر شدنه 

مامان منم خیلی با سابق تغییر کرده 

مجردی؟

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
2738
بله

سخته 

من متاهلم بازم مامانم خیلی سختمه تازه تو تربیت بچم و لباسپوشیدن و بیرون رفتن هم باهاش همش درگیرم 

ولی دوسش دارم دیگه 

افرین دقیقا همین طوره یه ادمو میخواد که بی چونو چرا بگه چشم 😞

دل نازکم شدع مامان من دلم براش میسوزع اما واقعا بعضی وقتا نمیتونم درکش کنم

میشه واس ارامشم صلوات بفرستید 😔
مامان من انقد سریع از همچی ناراحت میشه همشم میخواد حرف خودش باشه

اوهوم 

دل نازک میشن 

مادر بزرگ شوهرم میگف 

ادم پیر میشه بچه میشه 

دل نازکم شدع مامان من دلم براش میسوزع اما واقعا بعضی وقتا نمیتونم درکش کنم

مامان من زیادم حرف میزنه 

بابام فوت شده تنهاس 

2706