2726
عنوان

افتادگی پلک

287 بازدید | 9 پست

سلام حالتون چطوره ؟؟

دوستان کسی اطلاعاتی از پلکسر داره ؟؟ برای افتتدگی پلک کسی انجام داده ؟؟؟؟؟؟

تعداد رای : 2
نظرسنجی
مشاوره با دوستان
0
0%
با پزشکان
2
100%

من جراحی کردم اگه پوست پلکت چربی نداره و شل هست پلکسر جواب میده 

یادمان باشد به خاطر بی کسی هرکسی را به زندگیمان راه ندهیم با بی کسی میشود زندگی کرد اما با هرکسی نه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من جراحی کردم اگه پوست پلکت چربی نداره و شل هست پلکسر جواب میده 

سلام عزیزم 

منم جراحی کردم ولی احتیاج به ترمیم داره دکترم می گفت پلکسر انجام بدیم 

جراحی پلکم و خوب انجام نداده 

می خوام ببینم پلکسر هم تخصص می خواد از اینکه چه گسی انجام بده در نحوه عملکردش متفاوت هست ؟؟ 

اصلا پلکسر کسی انجام داده ؟؟ عوارض داره ؟؟ بعدش چند روز نمیشه بیرون رفت ؟؟

مسلما تخصص داشته باشه بهتره دکتر آریا نژاد جراح پلکه پلکسرم انجام میده برو مشاوره 

یادمان باشد به خاطر بی کسی هرکسی را به زندگیمان راه ندهیم با بی کسی میشود زندگی کرد اما با هرکسی نه 

یکی از کارهایی که واقعا روی چهره تاثیر داره جراحی پلک که به نظرم واقعاً هم جراحی خوبیه همین که میتونه نتیجه خیلی خوبی بده حالا هر که افتادگی پلک داره میتونه بره این عمل رو انجام بده چون به نظرم خیلی تغییر مثبت ایجاد میکنه رو چهره الان که همه دنبال اینن که یه جوری قیافشون طبیعی زیبا بشه به نظرم جراحی پلک خیلی خوبه واسه کسایی که افتادگی دارن http://doctor-rahimi.com/

من چون مامانم مشکل افتادگی پلک داشت خیلی دنبال یه روش بدون جراحی گشتم ولی واقعا هیچ روشی بازدهی جراحی افتادگی پلک یا بلفاروپلاستی نداره،من بین همه دکترا مسعود مهدیه رو انتخاب کردم چون هم متخصص و جراح چشمه و هم نمونه کاراش خیلی خوب بود.بهتون پیشنهاد میکنم ازش مشاوره بگیرید.

شماره مطبش 02144158011