2737
2734
عنوان

زن سابق شوهرم دیگه شورشو دراورده

| مشاهده متن کامل بحث + 5367 بازدید | 111 پست
اون زن معذرت میخام فاحشه هست میخاد زندگیتو نابود کنه کاش ی راهی برا بچه رو دادن بهش بود

همین الانشم نابود کرده اصلا ی اعصاب اروم ندارم

اصلا شوهرم دیوونه بچشه نمیدونی با چ دعوایی حضانت بچه رو عهده گرفته حالا اگ من همچین حرفی بزنم درجا فحش بارونم میکنه 

اگه این زندگی باشه اگه این سهمم از دنیاست من از مردن هراسم نیست...
چرا احه با ۲۵سال سن زن همچین ادمی شدی دختر خوب خانوادت چجوری راضی شدن؟ واسه همینه میگن عاقلانه ازد ...

حماقت!!! 

خونوادم دیوونه شدن با تهدید ب خودکشی و این حرفا قبول کردن هنوزم دل خوشی ازم ندارن

میگفتن با این زیبایی تو داشتی فقط خودتو بدبخت کردی ک با همچین کیسی ازدواج کردی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همیشه همینه .تازه وقتی زن دوم میگیرن و میارن یادشون میفته از قبلی بچه دارن .حالا تا دیروز سایه زنه ا ...

دقیقا همینه من ب این قضیه رسیدم 

2731
استارتر با وجود ۱۵ سال اختلاف سنی ، همدیگه رو درک‌میکنین؟ بعضیا همسر پخته دوست دارن به نظرت همسرت ز ...

سوخته اس دیگ ته مونده هاش بما رسید

والا دوران نامزدی خیلی خودشو خام و عاشق پیشه نشون میداد ولی الان واسه ی هرچیزی غر میزنه ک سنی از من گذشته

سوخته اس دیگ ته مونده هاش بما رسید والا دوران نامزدی خیلی خودشو خام و عاشق پیشه نشون میداد ولی الان ...

نه شما لایق بهترین هایی خودت دست پایین نگیر.

چون الان بقول معروف به هدفش رسیده و خیالش راحت.

اما دوسال بعد از جدایی یکم زود بوده برای ازدواجش.

🌺بر محمّد وآل محمّد صلوات🌺

کاش این  مردا قبل از اینکه زن دوم بیارن تکلیف خودشونو و دلشونو روشن کنن .ببینن واقعا رابطه قبلی تموم شده یا نه؟ بعد بیان یکی دیگه رو بدبخت کنن

خدایا همه رو به آرزوی دلشون برسون🙏
2738
دقیقا من ک هرکار کردم تولد گرفتم سوپرایز کردم اسباب 5مورد علاقشو با بدبختی پیدا کردم کادو گرفتم حمای ...

هیچوقت قدردانت نخاهند بود خودتم بکشی 

من شرایطم یکم مثل توعه ها همینجوری نمیگم

فقط نجات بده خودتو ک حیف میشی

راستش استارتر 

اینا هیچ وقت وقت از زندگیت حذف نمیشه .... همیشه یه بچه هست که مال شما نیست و همیشه یه زن در سایه ی یه بچه هست...

من بارها هر جایی تو اینترنت رفتم دلسوزانه از مردم خواستم تو ازدواج دقت کنن. چون توی همچین مواردی باید خیلی احتیاط بخرج داد.

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...

اون زن غرور شوهرتو شکسته واینکه همسرتون باشما ازدواج کرده خواسته غرورشو التیام ببخشه متاسفانه شماهم غرورشو میشکنی کارشما ازما سختتره چون یه آدم زخمی شریک زندگیته من برات چنتا توصیه دارم دوست داشتی انحام بده اول اینکه شوهرت دوست داره تحسینت میکنه وگرنه بچش که انقد عزیزه براشو نمیداد دستت دوم اینکه مردا سراغ عذر میخوام ج . ن. د. ه میرن وقت بگذرونن شما محدودش نکن ذهن همسرت درحال مقایسه اس سعی کن آراسته ذهن و آراسته دل باشی بهش اعتماد و اطمینان بده از همین امروز دعوا سر اون زن تموم کن و کلا در زندگیت نادیده بگیرش هروقت حس کردی همسرت تو فکرشه با یه چیزی که خوشحالش میکنه از فکر درش بیار مثلا چای حتی بوسه یه هویی خانم این زندگی شماس چون شما دوای غرور له شدشی طلاقت نمیده پس بسازش بذار جفتتون خوشبخت شین اون خانم هیچوقت ازدواج نمیکنه چون هرزگی براش عادت شده از بچه هم سواستفاده میکنه بزرگ میشع میاد سمت تو فقط بهش بدی نکن اگه اعصبانی شدی فقط کاری نکن انگتر نیست مشغول کارای خودت شو مطعن باش تو زودتر تو دلش جا باز میکنی هنوز جای پات محکم نیست بچه خواستی بیاری بذا چن سال دیگه حداقل دوسال دیگه ولی حسم میگه سه سال دیگه بچه دار میشی دختر شوهرت عاشقش میشه تنها راهت همسرته بهش محبت کن و انگیزه بده با بچه طرف نیستی دعواش میکنی باید راهشو خودش پیدا کنه بهش فرصت بده یه مدت کلا بیخیال همه چی باش فک کن زن اولی وجود نداره و این بچه هم بچه خودته میبینی چقد همچی تغییر میکنه 

2706