2733
2739
عنوان

خانمای رک و باسیاست بیاید لطفا

252 بازدید | 19 پست

مادرشوهرم طبقه پایینمونه.قبلا دمشو چیده بودم کمتر میومد الان بازم شروع کرده هی میاد.هر چی بیمحلیم میکنم فایده نداره.چجوری بهش بفهمونم که کمتر بیاد؟برامم مهم نیست بفهمه بدم میاد از اومدناش

بي احترامي كرده بهت؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بزن سیم آخر ، درو وا نکن😕

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    

مگه دخالت میکنه یا فوضوله؟یا نمیذاره استراحت کنی و خلوتتونو بهم میزنه😬

هرچقدر گزارش بزنید باز خود خدا و روایات نگفتن سگ نجسه!شعور بحث ندارید گزارش میزنید بحثش جداس ولی آیه و روایاتو که نمیتونید گزارش بزنید "وَ ما مِنْ دَابَّة فِى الاَْرْضِ وَ لا طائِر یَطِیرُ بِجَناحَیْهِ إِلاّ أُمَمٌ أَمْثالُکُمْ ما فَرَّطْنا فِى الْکِتابِ مِنْ شَیْء ثُمَّ إِلى رَبِّهِمْ یُحْشَرُونَ"
2738
بگو مادرجان برو گمشو خونت میخوام برم ب شوهرم بدم ببخشید اعصابم بابت گرونی خرده

🤣🤣🤣🤣

هرچقدر گزارش بزنید باز خود خدا و روایات نگفتن سگ نجسه!شعور بحث ندارید گزارش میزنید بحثش جداس ولی آیه و روایاتو که نمیتونید گزارش بزنید "وَ ما مِنْ دَابَّة فِى الاَْرْضِ وَ لا طائِر یَطِیرُ بِجَناحَیْهِ إِلاّ أُمَمٌ أَمْثالُکُمْ ما فَرَّطْنا فِى الْکِتابِ مِنْ شَیْء ثُمَّ إِلى رَبِّهِمْ یُحْشَرُونَ"

عزیزم در رو باز نکن اگرم گفت اومدم یه بار بگو حمام بودم نفهمیدم یه بار بگو دستشویی بودم یه بار بگو خواب بودم یه بار بگو صدای تلوزیون بلند بود خودش یواش یواش میفهمه که نباید بیاد،یا بگو مامان جان من اصلا خوشم نمیاد چون با شما دارم داخل یه خونه زندگیـم یکنم نبض زندگیم بهم بخوره این که شما میایید و میرید قدمتون سر چشم من ولی خب من اینطوری معذب هستم یکم مراعات کنید که بتونیم کنار هم زندگی کنیم

2706