2737
2734
عنوان

برای پسرم موتور شارژی بخرم؟

204 بازدید | 18 پست

پسرم فردا چهار سالش تموم میشه اول از خودمون بگم مستاجریم و وضع مالی متوسط داریم.پسرم یه دوچرخه  سایز از خودش بزرگتر نو نو یه سه چرخه یه چهارچرخه یه اسکوتر یه سرسره بزرگ یه اسب چوبی راکی با یه اتاق پر اسباب بازی ااره الانم موتور شارژی میخواد.اگه بخوایم بخریم باید از خیلی چیزامون بزنیم زندگیمون سادس خودمون همیشه ساده بودیم ولی برای پسرم بهترین هارو گرفتیم.حالا نکته اینجاس موتور شارژی میلیونی بگیریم براش یا نه با ذکر دلیل.

پ ن ماهی یکی دوبار شهربازی و باغ وحش و تقریبا هر روز پارک میره 

خدایا پسرمو حفظ کن زیر سایه خودت.   پسرررررررم؟؟؟؟؟؟     دردت به سرممممم😍😍😍

بخر براش

آدرس بده منم بيام سوار شم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بخر براش آدرس بده منم بيام سوار شم

😂😂میشکنه بیا خودم میبرمت دور دور با ماشین داداشم😉😂😂😂خودمون ماشین نداریم

2738
من به جای شما بودم از این گردنبندای مرواریدی پسرونه که پلاک طلا (اسم خودش) دارن میخریدم

طلا دوسه تیکه داره ذوق نمیکنه با طلا چهارسالشه

😂😂میشکنه بیا خودم میبرمت دور دور با ماشین داداشم😉😂😂😂خودمون ماشین نداریم

نه اون ماشين شارژيه ميخوام سوار شممم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
آدم دلش نمیاد واسه بچش نخره ، ولی سه چهار میلیون الان کم پولی نیست ، من هفته پیش یکی از دیوار خریدم ...

چند گرفتی؟ادم میترسه بهش بندازن

نه اون ماشين شارژيه ميخوام سوار شممم

بذار پولدار شم یکیم واسه تو میگیرم خون به جیگرم کردی😠

بذار پولدار شم یکیم واسه تو میگیرم خون به جیگرم کردی😠

😍😍😍😍آخجون ميشه اينو برا من بخري؟؟😂

2706