2726

سلام کیا بچه یکسال تا یکسال ونیمه دارن؟

بچه ها تون راه میرن؟از کی راه افتادن؟جنسیتشون چیه و قدو وزنشون چقدره؟

چه کارهایی توی این سن انجام میدن؟

غذا خودشون میخورن ؟ مسلط و کامل راه میرن؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

برادرزاده من یکسال و یماهشه . از ده ماهگی راه رفت الان کامل مسلطه ، چنتا کلمه رو میگه ، غذا هم میخوره ولی نه زیاد هر وقت گشنه بشه ، شیر هم میخوره ، خیلی شیطونه و دنبال کشفیاته ، قدش بلنده وزنش هم نرمال 

هیچ  

من دختر یکسال و دوماهشه هنوز راه نمیره بلند میشه دست از وسایل میگیره راه میره تو یکسالگی وزنش۱۰کیلو بود قدش۷۴غذا خوردنم بیشتر ریخت و پاش میکنه گاهیم میخوره بیشتر خودم بهش میدم بابا و مامان و اجی رو هم میگه 

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید! زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشست ... ❤خدایا نگاهتو از منو زندگیم بر ندار😘💖تمام زندگی من 👈ستیا و باباش😍😘🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤امضام مال چند سال قبله دخترمو از دست دادم تو اوج شیرین زبونیش میشه برای آرامش دل منو باباش دعا کنید😭💔خدایا میشه دوباره بغلمو با دستات پر کنی خیلی خسته ام😢😔

از یازده ماهگی راه افتاد

بچم پسره.الان ۱۷ ماهشه

وزن یکسالگیش ۹۳۰۰

ماشالله هر کاری کنیم اونم انجام میده

کنترل میگیره روبرو تلویزیون.کبریت میگیره دستش میخاد روشن کنه(مواظبشم).آچارای شوهرمو برمیداره و هر کاری ک شوهرم انجام بده اونم انجام میده.با اسکاج میکشه رو ظرف ک بشوره.لباسی ک بخام تو تشت بشورم مثل من دستاشو حرکت میده.کارای مردونه بیشتر علاقه داره 

خیلی کارای دیگه هم هست ک الان یادم نیست 😊🤗😍😍

من بدبخت دارم پسره پدرمودراورده 9کیلووزنشه توهمه کاروهمه چیزم فضولی میکنه

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 
راه میره توکابینت ها فوزولی میکنه با وسایل خونه بازی میکنه

دختر منم تمام وسایلو جمع کردم کابینتای پایینم خالی کردم فقط چیزای بی خطر و گذاشتم

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید! زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشست ... ❤خدایا نگاهتو از منو زندگیم بر ندار😘💖تمام زندگی من 👈ستیا و باباش😍😘🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤امضام مال چند سال قبله دخترمو از دست دادم تو اوج شیرین زبونیش میشه برای آرامش دل منو باباش دعا کنید😭💔خدایا میشه دوباره بغلمو با دستات پر کنی خیلی خسته ام😢😔

دخترم یکسال و پنج ماهشه ۱۱ کیلویه از یکسالگی  راه میره غذاشو خودش میخوره ولی همه جا رو هم کثیف میکنه در کابینتا رو باز میکنه همه ی ظرفا رو میریزه بیرون یا مثلا یه مشت لپه از تو کابینت برمیداره و الفرار  پخش میکنه تو خونه منم دنبالش میدوم و جمع میکنم از مبل و میز و همه چی بالا میره 

دختر من یکسالشه , 9650 هست وزنش , کم خوراکه , خییییلی حرف میزنه با خودش یا کنترل , موبایل , کیف و این جیزا , چند قدم راه میره و میفته

تیکر کاهش وزن تا شب یلدا 😍😍😍💪💪💪     گروه آبی : وزن شروع 75 , وزن فعلی 65 , وزن هدف 50
2706