2737
2739
عنوان

بچه م با نامه ش دلمو سوزوند

642 بازدید | 54 پست

دختر عمه ش یاد داده که هر چی میخوای از خدا براش نامه بنویس بذار زیر بالشتت تا چند روز دیگه برآورده میشه .یه ماهه یه نامه نوشته هر شب میذار زیر بالشتش میگه مامان چرا خدا ناممو نمیخونه منم گفتم حتما سرش شلوغه خدا میخونه الان دوباره نامه شو‌گذاشته لای قرآن گذاشته بالاسرش میگه مامان زیرش بنویس خدا امشب حتما نامه مو بخون.خواسته ش اینه که یه اسباب بازی گرون قیمت میخواد که تو اینستا دیده قیمتشم حدودا ۶۰۰تومنه اصلا ارزش خریدن نداره نمیدونم چطور منصرفش کنم خیلی متمرکز شده رو این موضوع چی بگم که ذهنیتش خراب نشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چرا بچه ات توی اینستا میچرخه؟ 

یه نامه بنویس از طرف خدا که این اسباب بازی خوب نیست و یه چیز بهتر بخواد😂

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2738

اینستا فاصله طبقاتیو تا دسته فرو کرده تو چشم همه...چیه باو..نذار بچه ببینه بچرخه...توقعات غیرواقعی داشته باشه...

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  

چند سالشه ؟یه جوری بپیچونش که مثلا چندسال دیگه بهت میده الان مثلا پولش خرج فلان چیز شده یا مثلا خرج فلانی شده کسایی که دوس داره یا چیزایی که دوس داره منظورمه

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍
2706