2410
2553
عنوان

مصرف سرخود کلومیفن

13478 بازدید | 42 پست

بچه ها من مامانم دکتر رفته سر من دکتر بهش کلومیفن داده خورده منو با دارشده.. ن سونو‌ کرده ن چیزی. .. من ی بار ناخواسته باردارشدم ولی الان سه ماهه اقدامم بنظرتون ی ماه سر خود بخورم بده؟؟؟؟ 

مامانِ السانا خانوم هستم❤️فرشته کوچولوی من

نبايد سرخود بخوري ضرر داره

بزرگترین کادوی تولد امسالم رو امروز (۲۸-۰۸-۹۸) از خدا گرفتم دقيقا  روزي ك قرار بود نيني ك از دست دادم ب دنيا بياد تست بارداريم مثبت شد الهي هزار بار شكرت😍 مهربونا میشه برای سلامتی و سالم دنیا اومدن دخترم ی صلوات بفرستید ❤️۲۶-۰۹-۹۸ امروز دکتر تپش قلب  مورچمون رو شنید😍١-١١-٩٨ امروز رفتم غربالگري خداروهزاربار شكر همه چي عالي بود ي نيني ناز  ك دائما شيطوني ميكرد و خودش رو ميكوبيد ب در و ديوار دلم❤️😍😍 ۱۰-۱۲-۹۸ امروز فهمیدم ی دختر کوچولوی ناز تودلمه😍 خدایا شکرت بابت همه ی نعمتهات و دختر نازمون❤️مامان جان صدای قلبت رو واضحتر از همیشه شنیدیم و باهاش بغض کردیم ان شاءالله ۱۲۰سال بتپه قلبت مادر❤️ تا جایی هم ک تونستی شیطونی کردی و منم با دیدنش دلم قنج میرفت 😍 بابات کلی ذوق کرده بود ازینکه تو دختری😍😍 ٢٦-١٢-٩٨ امروز براي اولينبار خيلي واضح لگد ددن و تكون خوردنت رو حس كردم انقد ذوق زده شدم ک یلحظه نفس کشیدن یادم رفت 😍 بابایی هم دستش رو گذاشت رو دلمو تو محکمتر تکون خوردی و کلی کییییف کرد🥰 ١٦-٠١-٩٩ امروز دوباره صداي قلبتو شنيدم عروسك مامان❤️😍 هنوز باورم نميشه ك دارم ميشم مامان ي نازدونه دختر  همش واسم مثل خواب ميمونه ك دائم دعاميكنم واقعي باشه😍 سلامت بيا بغلم عروسكِ قشنگم😍🥰🙏🏼

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
متفورین برای کسانی هستش که قند خونشون کنترل بشه . تو چرا میخوای بخوری ؟نخور 

عصابم خورده هرکار میکنم نتیجه نمیگیرم... این ماه خیر سرم دلم خوش بود کیت میزنم از روز 12 تا امروز ک 16 سیکلم بود ی روز درمیون ی روز هاله میندازه ی روز هیجی عصابم  نابود کرده نمیدونم چکارکنم 

2714
عصابم خورده هرکار میکنم نتیجه نمیگیرم... این ماه خیر سرم دلم خوش بود کیت میزنم از روز 12 تا امروز ک ...

دکتر به من کلومیفن داده بخورم از این ماه .زیرنظر دکتر قرص بخور سرخود مصرف نکن 

دخترم توهمه زندگیمی عاشقتم.خوش اومدی به زندگیمون😍
شما مشکلت چی بود ک بت داد؟؟؟ 

من پرولاکتینم بالا بود قرص مصرف میکردم تقریبا بهترشده من ماه سوم اقدامم ک از امروز کلومیفن مصرف میکنم .به دکترم گفتم عجله دارم واسه بارداری این قرص و داد بهم

دخترم توهمه زندگیمی عاشقتم.خوش اومدی به زندگیمون😍
کلومیفن هم سرخود نخور .شاید اسپرم همسرت ضعیفه. ممکنه تخمدانها رو بزرگ کنه .

یا خدا..... جواب از اسپرم همسرم آمادست میترسم برم بگبرم😭😭😭ی بار ناخواسته با قرص او باردار شدم دکتر میگف گیرایی رحمت خیلی بالاش ولی الان نمیدونم چ مرگم شده

2706