2726
عنوان

اه انرژی منفی کل نی نی سایتو گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 279 بازدید | 48 پست
میدونم نمیشه ولی باید بشه😁

عزیزم بذار کنار این مثبت اندیشیدن ها رو داریم به خاک سیاه میشینیم الان جای شادی و خنده نیست

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وختی 8 سالم بود خم شد یکیو ببوسم با صدای بلند کنترلمو از دس دادم

😂😂😂😂خوشبحالت ۸سالت بود 

من روز پانختیم جلو یکی از اقوام شوشو 😐

از رحمت خدا غافل نميشم چون معجزشو به چشم ديدم ❤️🙏🏻
2728
عزیزم بذار کنار این مثبت اندیشیدن ها رو داریم به خاک سیاه میشینیم الان جای شادی و خنده نیست

عزیزم خدایی کرونی رو موافقم ولی بخدا خیلی نارحتن از زلزله 

اصلا استرس افتاده بجونم خیلی حس بدی دلرم

وای خدا نصیب گرگ بیابون نکنه من جلو مادرشوهرم ک اصلاباهاش رودروایسی دارم زدم اونموقع هم خواب بود مون ...

اون خاب بود یا شما؟

سلامتی گلم از خاطرات بگو حوصلت سر نره مام سرگرم شیم خخخخ

اقا ما رفته بودیم برای خونمون گاز بخریم همینجوری ک مدلارو میدیدم رسیدیم به ی سطح صاف من فک کردم از این گازاییه که لمسیه به شوهرم گفتم من همینو میخوام خیلیم گرون بود اقا ما پسندیدیم اقای فروشندرو صدا کردیم من گفتم من این گازو میخوام گفت خانم این سیک ظرف شوییه فقط در داره هیچی دیگه اب شدم از خجالت😂

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..

من زایمانم طبیعی بوده. خیلی عضلات کف لگنم شل شده متأسفانه.گاز معدهم خیلی بی اختیار شده. یک بار با آدم شوهرام رفته بودیم یاسوج سفر. دورهم نشسته بودیم یهو یک چیز سفت خورد تو کمرم. یک پروانه بزرگ بود. منم از ترسم جیغ زدم و ببخشید گاز معده م خارج شد. وای خیلی خجالت کشیدم. همه بهم خندیدن. منم رفتم تو اتاق خودمون کلی زدم زیر گریه. آبروم جلو زن و مرد رفت. 

من عاشق امام حسن(ع) جانم❤️
ن توش شیر با گلبرگ بریز پاها شووورتو ماساژ بده

خداروشکر شوهر ندارم وگرنه الان باید نداشتن خرجی بچه هم به بدبختیام اضافه میشد

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…
عزیزم خدایی کرونی رو موافقم ولی بخدا خیلی نارحتن از زلزله  اصلا استرس افتاده بجونم خیلی حس بدی ...

زلزله رو کدوم علم تونسته پیش بینی کنه؟

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍
مرگ دست خداس تاحالا نیومده ک

من خیلی حساسم الان ک بحث زلزله است حتی غصه ی اونایی ک کرمانشاه هستن رو میخورم یا این ادمایی ک عزیزانشون فوت شد هفته پیش تو زلزله 

میخلم از این حس دربیام 

میخام کسایی ک مثل من هستند هم دربیان

2706