1464
1482
عنوان

اه انرژی منفی کل نی نی سایتو گرفته

274 بازدید | 48 پست

وای کلافه شدم همه تاپیکا انرژی منفیه 

یا زلزله یا گرونی بنزین یااا.....

ول کنید بابا بیاید راجب چیزای خوب بخرفیم 

مثلا تعریف کنید که چه جاهای حساسی بوده ک از خودتون باد در دادید😂😂😂😂

از رحمت خدا غافل نميشم چون معجزشو به چشم ديدم ❤️🙏🏻

اگه میخوایین بدونین فیبروز ابرو خوبه یا نه 

حتما این مطلب بخونید

1473

چخبرا حوصلم سررف

من میخواستم کسیو جز من نبینی...و کسی جز من توجهتو جلب نکنه...و جواب کسیو زودتر از من ندی...و همه ی همه ی حواست به من باشه...من میخواستم تو حتی اگه باهمه خوبی هم بامن خوبتر باشی...اگه همه دوسِت دارنم بدونن که تو منو دوست داری...خوب آدمی به هرچیزی که زیادی چنگ بزنه باخته...و تو بزرگترین باختِ من بودی...من بودم که سقوط کردم...

توی صف بنزین😂😂😂

عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو  عِجقم🙊آخایی  کراش🙊عجیجم  پِری  آقایی  آز  سز  اپی😳خخخخ😤ازد😞تودلی😩پسمل😏دخمل😕ریپ😯  رل😭😭😭😭😭                                    😩کاربریم رو بعلت گفتن حرفهای چیزدار ترکوندن😞                                  🌹خدایا صدای افکار آدمها را خاموش کن تا صدای تورا بشنوند؛آنقدر غرق در قضاوتند😞                         💃زندگی پیشنهادیه که یبار بیشتر بهت داده نمیشه پس درست ازش استفاده کن😍😍  
8
چیکار کنیم تشت حمومو برداریم روش ضرب بگیریم و برقصیم از خوشی؟ مگه میشه خوش بود اصلا

میدونم نمیشه ولی باید بشه😁

مثبت نگر باشیم از فردا دیگه شاخص آلودگی از پاک هم پاک تر میشه 

ترافیک هم بی ترافیک 🤩🤩🥳🥳😂😑

بالاخره یک روز صبح بیدار می شویم و می بینیم که باران باریده.اشک ها را شسته،غم ها را برده.همه جا تر و تازه شده و رنگین کمان ها بیرون زده اند و همه جا رنگ آرامش گرفته.بالاخره یک روز صبح بیدار می شویم و می بینیم که هوا آفتابی ست.دلمان گرم شده، پشتمان گرم ترخوبی ها در تلالو خورشید می درخشند و بدی ها، درد می کشند و دختری به نام شادی، برایمان می رقصد و می رقصد. بالاخره یک روز از خواب بیدار می شویم،نمی دانم برفی باشد یا بارانی یا آفتابی اما بالاخره یک روز از خواب بیدار می شویم

چه خبره امشب؟؟؟من هنوز با گوشت کیلویی ۱۳۰ تومن کنار نیومدم دیگه نمیتونم واسه بنزین غصه بخورم

میشه لطفا واسه شادی روح مامانم صلوات بفرستین  فاطمه در راه رسیدن به سلطنت!  
1403
میدونم نمیشه ولی باید بشه😁

عزیزم بذار کنار این مثبت اندیشیدن ها رو داریم به خاک سیاه میشینیم الان جای شادی و خنده نیست

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…
وختی 8 سالم بود خم شد یکیو ببوسم با صدای بلند کنترلمو از دس دادم

😂😂😂😂خوشبحالت ۸سالت بود 

من روز پانختیم جلو یکی از اقوام شوشو 😐

1457