2726
عنوان

سوال مهم دارم شمارو به خدا بیاین

235 بازدید | 16 پست

خواهرم به اصرار زیاد پدرم راضی کرد وام ازدواجش و شوهرش بگیره و قسط رو پرداخت کنه در عوض آپارتمان خریدن یک دنگ به نام خواهرم کنه. الان قرار شد شوهر خواهرم بالای خونه پدرش بسازه . 

حالا من به خواهرم خیلی اسرار کردم که بی خیال یک دنگ بشو و وام رو از شوهرت بگیر که قسط رو بابا بده که بریم حداقل لوازم برقی اتوماتیک بخریم . 

به نظرتون کارم اشتباه بود؟

چون قرار یک سال دیگه عروسی متن از طرفی هم میبینم پدرم خیلی گرفتار و قرض و بدهی داره برا این میگم با وامش جهیزیه بگیریم یکم جلو بیفتیم.

یعنی دامادمون خیلی ناراحت میشه که وام پس بگیریم. البته به خواهرم گفتم از طرف خودت بگو به شوهرت.

خوب گفتی 

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
الان وضعیت بچه هارو نمیبینی دنبال جهازی؟ 

عزیزدلم وضعیت ماهم وحشت ناک افتضاح ، تازه قسط همین وام هم بزور باید جور کنیم . راهنمایی خواستم بابت کارم دوستم. بالاخره خواهرم بدون جهاز که نمیتونه سرشکسته بره

چی رو عزیزدلم

وام رو بگیره و وسایل جهیزیه بخرید و اینکه از جانب خودش بگه

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
خب خواهرتون بهتر از همه میتونه بگه ک دامادتون ناراحت میشه یا نه

خواهرم با اسرار و لجبازی پدرم رو راضی کرد وام رو بگیره ، بنده خدا پدرم هم دیگه حرفی نزد . من امشب به خواهرم گفتم وام از شوهرت بگیر بریم جهاز بخریم وقتی بنزین گرون شد همه چی یه هو گرون میشه اون وقت پول نداریم برات جهاز بخریم بابا گرفتار و اینا

شما چرا دخالت میکنی تو مسایل زندگی شون عزیزم.اگه خواهر داماد هم میومد نظر میداد همین جوری برخورد میش ...

عزیزم خب اگه به خواهرم بود دوست داره وام بده شوهرش که یه دنگ خونه بگیره آخه من از اوضاع مالی پدرم خبر دارم همین الان هم به اندازه یه جهیزیه کامل بدهی داره ، چطور میتونم تا یک سال دیگه برا خواهرم جهیزیه بده . خب استرس پدرشو درمیاره.

بازم نظرت چیه دوستم اگه اشتباه کردم به خواهرم گفتم بگو تا جلوشو بگیرم به شوهرش نگه.

عزیزم خب اگه به خواهرم بود دوست داره وام بده شوهرش که یه دنگ خونه بگیره آخه من از اوضاع مالی پدرم خب ...

همه خانواده شوهرش مگه نمیدونن پدرت وام و بهشون داده؟اگه میدونن که خونه بنامش بشه خیلی بهتره ارزش پولش بیشتر میشه.خود داماد تو جریان هست دیگه،وقتی وام و برده دیگه نباید توقع جهیزیه داشته باشه.جهیزیه معمولی بش بدین اما اونطرف حداقل یه پشتوانه مالی پیدا میکنه .بهترین جهیزیه یه دختر نجابت و آبروشه،نه چهارتا وسیله که سال بعد ارزش پولیش هم میاد پایین.در کل بذار خودشون تصمیم بگیرن فردا هر طرفی بشه میگن تو گفتی

2706