2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

به 2 ماهه که نمیشه هر دارویی داد

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

عزیزم نوزادکه نبایدازالان سرمابخوره

دخترمنم دوماهشه

خودتوتقویت کن چیزای مقوی بخورشیرتوبهش بده خوب میشه

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...

زیر شش ماه هیچ دارویی نمیشه داد اگه عفونت باشه بستری میکنن، برای بیماری ویروسی هم میگن فقط شیر مادر، و اگه تب کنه استامینوفن، بینی اگه کیپ بشه قطره نمکی بینی، و استفاده از فین گیر

دمای خونه متعادل باشه، خودت شلغم بخور و پیاز و بهش زیاد شیر بده

تخم به دم کن ابش ک حالت ژله ای شد بدع بخور اب رو اتیش  نمیدونم به بچه دوماهه چی‌میشه داد دارو

این خیلی عالیه ولی بچه دوماهه اینونمیتونه بخوره

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...

من بچم توهمین سن بود سرماخورد و ریه هاش خس خس کرد اصفهان بردمش دکتر شربت چرک خشک کن داد و برای سرماخوردگیش شربت پلاریژن کیدز داد و گفت این شربت دادنش به بچه ضرری نداره و گیاهیه الانم تا سرما میخوره بهش میدم خوب میشه دکترم نمیبرمش کلا واسه سرفه عطیه ابریزش گلو درد هستش فقط واسه اینا ک گفتم اگه چرک داره باید چرک خشک کن بدی

زیر شش ماه هیچ دارویی نمیشه داد اگه عفونت باشه بستری میکنن، برای بیماری ویروسی هم میگن فقط شیر مادر، ...

ماشالله به این همه اطلاعات😎

کاملادرسته

منم نوزادم تایه ماه بینیش همش کیپ میشدوازفین گیراستفاده میکردم

2706