1507
1521

مامانا، من جدیدن این سایت رو دیدم و ازش اسباب‌بازی خریدم

واسم یه کد تخفیف 25٪ فرستاده تا آخر آذر، خیلی خوبه، شمام بخرین

این کد تخفیفشه: hooyo-ni25

1436

دوتا باک  بنزین 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
8
توروخدا جدی باشین😐

به نظر من برو به مامانت یواشکی بگو ما میخوایم چیزی براتون بخربم اما فکر کردم به خودت بگم ببینم چیزی نیاز داری که نداری من اون رو بگیرم براتون

دنیا عین تصورات ما نیست 

خودت ببین برای خونه چی لازمه بگیر اگه ام نه پولشو بده خودشون با سلیقه خودشون بگیرن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا یه بار دیگه تو زندگیم معجزه کرد میشه دعا کنین سالم بیاد بغل منو باباش ۸ ساله چشم به راه شیم💞
1396
به نظر من برو به مامانت یواشکی بگو ما میخوایم چیزی براتون بخربم اما فکر کردم به خودت بگم ببینم چیزی ...

نمیگه اصلااااااا😕

لا حول و لا قوة الی بالله علی العظیم

بنظر من سرویس پذیرایی بگیر چون تو خونه نو هم میخوان برن

و هی مهمون میاد 

تا سرویس پذیرایی شم نو و جدید باشه

و از قبلیا استفاده نکنه

چون مهمون اول به ظرفو ظروفا نگا میکنه

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🙏🏻🌹رب لا تزرنی فردا و انت خیر الوارثین🌹🙏🏻کاش یوزارسیف میومد عباشو رو منم مینداخت بعد که برمیداشت من لاغر و خوش هیکل میومدم بیرون با گریه میگفتم:"با من چه کردی یا نبی؟دنبه هایم کو؟🤣                                             نمیدونم مادر میشم یا ن،اما اینو خوب میدونم خدا همیشه هوامو داره و نمیزاره بنده ش آرزو به دل بمونه.خدایا شکرت بخاطر همین که تنه خودمو خانوادم سالمه.یه روزی بچه هم میاد🥰🙏🏻تیکر تولد همسرمه😍💞میمونم کنارت درست مثل سایه ات😍 از امروز تا هروز تا اوووون بی نهاااایت😍 نمیگیره هیچکس جای خاکههه پاتو😍 نمیمیره این عشق قسم میخورم😍 تا روزی ک قلبم هنوز میزنه 😍تا وقتی ک جونی توی این تنه😍 تو روزای خوب تو روزای بد همیشه باهاتم قسم میخورم😍😍😍
اشکم داره در میاد 😭😭حالا چطوری بریم بیرون  بخدا همون بیرونو داشتیم افسرده ام😭😭💔💔💔

منم دلم خوش بود به این که غروب بشه بریم چرخی بزنیم نون پیاز سیبزمینی بخریم بیایم خونه اونم ازم گرفتن😭😭😭

بنظر من سرویس پذیرایی بگیر چون تو خونه نو هم میخوان برن و هی مهمون میاد  تا سرویس پذیرایی شم ...

ایشالله به زودی دامنت سبز بشه الهی به حق جدم

لا حول و لا قوة الی بالله علی العظیم
1514