2737
2734
عنوان

چه حس خوبی داره خونه بعد رفتن مهمون

277 بازدید | 17 پست

وقتی ظرفامو بعد رفتن مهمونام شستم.خونه هم تمیززز.ظرفارم خشک کردم سرجاش‌.چون موقعی که مهمون بود،استرس داشتم خوب نتونستم باهاشون شام بخورم .الان کلی غذا مونده و منم خوشحال دارم میخورم.

کلا‌حس خوبیه بعد رفتن مهمون البته من پدرم درومد چون تعداد زیاد بودن .نظر شما چیه؟

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا منم مثل شمام همه کارام رو میکنم بعد یه دل سیر غذا میخورم

تیکر تولد پسرمه.. واسه سلامتی خونوادم یه صلوات می‌فرستی ....خدایا هیچکس رو در حسرت مادرشدن نزار امین   من دوتا پسرام هدیه امام رضا هستن .عاشقتم امام رضا
2728
واقعا منم مثل شمام همه کارام رو میکنم بعد یه دل سیر غذا میخورم

اره شوهرم گف حالا ول کن فردا .ولی من زودتر انجام بدم ارامشم بیشتره و خیالم راحت

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
2738

اره منم حس خونه رو بعد رفتن مهمونا دوس دارم 

منم معمولا از ترس اینکه غذا خوب باشه همه چی اوکی باشه نمیتونم سر سفره باهاشون درست و حسابی غذا بخورم اخرشب رفتن میشینم میخورم 😅😅😅 

وقتی مهمونا میرن تازه میفهمی این همه استرس الکی داشتی 

خدایا شکرت 🌷
2706