2726
عنوان

اونایی که حس ششمتون قویه

387 بازدید | 87 پست

سلام .من دوست پسرم میگه که نمیتونم ازدواج کنم .و شرایطتشو ندارم.ولی من که کات میکنم خودش دوباره میاد.منو دوست داره نمیتونه دل بکنه.چی میشه اخرش بنظرتون ؟این رابطه نه قطع میشه که جدی😔

يه مووج جديدي وارد سايت شده تازگيا ك هركي از بيرون اين تاپيكارو بخونه آبرو همه كاربراي سايت رفته بس مسخره ميكنه😐

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ولکن بابا

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..

اسي با اجازه

بچه هامن تولد دوسالگيه پسرمه پارسال نتونستم براش تولدبگيرم امسال ميخوام ي جشن كم هزينه بگيرم اما ٢٥تا٣٠نفرمهمون دارم(مجبورم)بعد ميخوام بعدشام بگم بيان چون باردارم و جدا ازلحاظ مالي شام دادن سختمه چ جوري باشه ك كم خرج باشه چي درست كنم كيكش چندكيلوباشه و تزئينات؟

شمانميتونيدكارهاي بزرگ انجام بديداگه چيزهاي كوچيك حواستونوپرت كنه🎈
زیر یک سال اگر متاهلی

برا منم بگو حست میگه کی باردارمیم

خدایا واسه همه چیز شکرت😍😍😍😍میدونم که میدونی خیلی دوستت دارم تو عشق منی.... برای مادر شدن همه منتظرا صلوات بفرستین🤰🤰انتظار خیلی سخته انشاءالله هیچ خانمی تو دنیا زیاد منتظر مادر شدن نمونه😭😢
اسي با اجازه بچه هامن تولد دوسالگيه پسرمه پارسال نتونستم براش تولدبگيرم امسال ميخوام ي جشن كم هزينه ...

بعد شام بگی که زشته 

برا عصر دعوتشون کن 

کیک و میوه فقط

خدایا واسه همه چیز شکرت😍😍😍😍میدونم که میدونی خیلی دوستت دارم تو عشق منی.... برای مادر شدن همه منتظرا صلوات بفرستین🤰🤰انتظار خیلی سخته انشاءالله هیچ خانمی تو دنیا زیاد منتظر مادر شدن نمونه😭😢

اسی تو لاغری موهات خرمایی غلیظه 

پرسشان احوالی 

از مادرت خیلی حساب میبری 

مادرت اکثر اوقات کیک میپزه 

رمانتیک و احساسی هستی 

امام زمان عزیز زودتر ظهور کن ،🌹🌹🌹                              راستی قد من ۱۸۴ سانته ،😐                                             
2706