2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یکنواختی از بی هدفی میاد . بشین روی یه کاغذ بنویس دوست داری ۱۰ سال دیگه زندگیت چطوری باشه؟  ۵ س ...

میدونم همه ی اینانیازبه پول داره که میگه ندارم وقتی سه هفته فیریزرت خالی باشه کلاس؟

عشقم بچه هام
هرچی میخوام میگه ندارم

بگو پس چرا منو گرفتی

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..
2456
گفتم میگه چقدپول دوستی پس کی بایدبسازه؟؟،؟؟ اومدم که خوشبختت کنم تاپیکای قبلموبخون ببین چی میکشم!! ...

بگو همینه که هسسست ینی چه ک پول دوستی ببین تو باید کباب بخوری همین ک گفتم

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..