2726
عنوان

برم خونه مادرشوهرم ؟

351 بازدید | 21 پست

ماه پیش رفتم خونشون اصلا نیومد استقبال و پذیرایی درست نکرد واقعا رفتارش خیلی سرد و بد بود منم دیگه نرفتم همش میرن بیرون به من نمیگن یا دختراشو دعوت میکنه شام ناهار مارو نه این مدتی ام که نرفتم اصلا نگفت زنده ایی یا نه هیچ سراغی نگرفت حالا نمیدونم چیکار کنم برم یعنی؟ اصلا دوست ندارم برم ولی انگار اونم از خداشه نریم با اینکه کاری نکردم نمیدونم چشه

اینجا منو دوستم مشترک باهم تاپیک میزنیم چون کاربری قبلیش تعلیق شده🤷 مجبوریم 😂🥲

خب نرو دوری دوستی

من همونیم که گوجه رو از لایه ساندویچ میکشم بیرون وحال همه رو بهم میزنم☺️                                                                       لطفا برای حاجت دلم صلوات بفرستین😔💎💶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نرو 

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

بروتوجلدشوهرت🙂بااون مشورت کن اگاهش کن بگودفعه قبل فلان کردمنم آدمم ارزش دارم هرچی گفت قبول کن مطمئن باشه شوهرتم مث ذره بین حرکات مامانشورصدمیکنه

تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗

بزار گورشو گم کنه،البته ببخشید از داغ دل خودم میگم😐

میخوام با خوردن سیاه دونه بترکونم 🤬هر روز صبح بلند میشم قبل ناشتا سیاه دونه ی تلخ رو میجوم🥴 یا با اب جوش میخورم🤒، اینقدر میخورم که این ماه دو دستی جنین رو به آغوش بکشم🤗این ماه باردار میشم بگو یا علی✌برمحمد مصطفی خاتم انبیا بفرست صلوات، اللهم صلی علی محمد وال محمد،وعجل فرجهم
گلم حتما دلیلی داره مطمعن بااااش 

نه واقعا جز احترام گذاشتن کاری نکردم موندم بخدا

اینجا منو دوستم مشترک باهم تاپیک میزنیم چون کاربری قبلیش تعلیق شده🤷 مجبوریم 😂🥲
2706