2737
2734
عنوان

شوهرم از تاریکی و تنهایی خیلی میترسه میخوام جدا بشم ازش😞

| مشاهده متن کامل بحث + 4490 بازدید | 167 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه اون مرده زن نیست که  من باید بترسم و بچسبم بهش

ببین دوست داشتی میترسیدی میچسبیدی به شوهرت اونوقت شوهرت ناراحت میشد میگفت باید جدا شیم؟عقلانیه؟ 

ترس یه خصوصیت اخلاقی حالا ممکنه مرد داشته باشه زن هم داشته باشه 

در این دنیا "همه مستاجریم "و باید همه چیز را به صاحب خانه پس دهیم !! "مستاجر خوبی برای خدا باشیم "
2728
واسه چی؟ من یه حسی دارم احساس میکنم نمیتونم بهش تکیه کنم 😞

اکثرا فکر میکنن فرهنگ مرد سالار فقط به ضرر زنه

نمیدونن این فرهنگ مزخرف به خود مرد ها هم آسیب میزنه

اینکه انتظار داشته باشی همیشه قوی باشن، همیشه محکم باشن، گریه نکنن، از چیزی نترسن، همیشه حامی باشن و... 

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 
2738

چرا فکر میکنی مردا باید خیلی قوی و نترس باشن؟؟؟چه زن چه مرد حق داره برعکس کلیشه های جنسیتی که تو سرمافرو کردن رفتار کنه و متاسفانه فرهنگ و تربیت غلط ماهارو به این وضعیت بد رسونده

ساخت مژه یاد میدم
چرا درک نمیکنید مثل یه مرد محکم نیست  مثل ی مرد محکم رفتار نمیکنه  من خواهر ندارم امدم د ...

عزیزم درک میکنیم 

فقط تند برخورد شده چون شما میخوای طلاق بگیری 

شما فکر کن طلاق گرفتی رفتی با یه مرد ازدواج کردی نترس هست اصلا شیر یلیه واسه خودش اما خیانت کاره فحاشه دست بزن داره خونه پدر مادرا نزاره بدی خوبه ؟؟؟

پس مثل یه دوست صمیمی بشین باهاش صحبت کن کنارش باس 

دایی من هم اوایل اینطور زندایی من مثل یه مادر کنارش بود با صبر و حوصله الان خوب خوب شده 

پوسته‌یِ ظاهری چه اهمیت دارد، درونَم ویران است.(عباس معروفی) 
2706