2737
2734

نميدونم سامان جون 

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
از کجا فهمیدی داره خیانت میکنه؟ 

تازه فهمیدم دخترم دستش خورد به شماره ای که ذخیره کرده بود علی یهو ی دختره اسم شوهرمو باناز گفت مااصلا دعوا نداشتیم. رابطمون خیلی خوب بود نمیدونم چکارکنم اصلا باورم نمیشه. حالم خیلی بده

خوشبحالت که اتقد قدرت داری که دعوا راه نندازی دنبال درست کردن شوهرتی .ببین من این راهو رفتم اگه دوسش داری دعوا راه بندازی همششششش به ضرر خودت میشه چون میدونی که نمیتونی جدا شی .خیلی سخته ولی تنها راهش محبت و توجه زیاد به همسرته تا اون چیزایی که در اون زن میبینه انقد در تو ببینه که سیراب شه و شرمنده . سخته ولی بخدا من این راهو رفتم اخرش چون دوسش داشتم فقط خودم خراب شدم و موندم سر زندگیم . به روش که اوردم انقد بحث شد اخرش گفت کردم که کردم .در صورتی که اشتباه کرد بخدا بعضی ها اب نمیبینن وگرنه شناگر خوبی هستن. شیطانه دیگه یبارم تو این چهره خراب میکنه زنذگی مارو .جا خالی نکن یکی بشینه جات ‌گلم

همین که بتونی خودت باشی کافیه...😉
2706