2703
2553
عنوان

مرتضی پاشایی

348 بازدید | 13 پست

امروز همش از صبح اهنگاش تو ذهنم مرور میشد یهو توی اینستا دیدم  یه پست ک نگو امروز سالگردش بوده ب همین زودی ۵ سال شد ک رفت لطفا براش صلوات بفرستین ولایک کنین

I am nurse

نیست بنزین ۳ تومانی ببینه

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

راحت شد

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
۵سال؟؟؟؟؟😮😮چه زود میگدره روزا

اون موثع ها من مدرسه میزفتم از ازمون کانون برگشتم فهمیدم فدت کرده فرداش همه تو مدرسه جاده یک طرف رو سر صف خوندیم چه روزی بود نمیدونم این همه سلبریتی میمیرن اما حال وروز اون روزا فرق داشت

I am nurse
2714
اون موثع ها من مدرسه میزفتم از ازمون کانون برگشتم فهمیدم فدت کرده فرداش همه تو مدرسه جاده یک طرف رو ...

منم منتظر بودم بیاد شهرمون برم کنسرتش ولی حیف همون روزا فوت کرد روحش شاد

دخترم توهمه زندگیمی عاشقتم.خوش اومدی به زندگیمون😍
منم منتظر بودم بیاد شهرمون برم کنسرتش ولی حیف همون روزا فوت کرد روحش شاد

من اومد شهرمون نزاشتن برم کنسرتش چند ماه بعدش فوت کرد هنوز دارم حسرت میخورم ک چرا نزاشتن برم

I am nurse