2726

سرماخورده بود خوب شد یکمی باز دوباره شدید شده.سرفه های خشک شروع شده و تب شبانه

الان ۳شب عست از ساعت ۱۲ببعد تب شدید داره ک فقط ایپوپروفن پایین میارتش چرااخه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دختر منم چند روز پیش اینجور شد...قبلش سرماخورده بود ولی شبا صورت و سرش داااااغ میکنه ولی دست وپاهاش یخ میشدن...منم نفهمیدم چرا خداروشکر خوب شد

ماهیان شهر ما از کوسه ها وحشی ترند!بره های این حوالی گرگها را میدرند!سایه از سایه هراسان درمیان کوچه ها؛زنده ها هم آبروی مردگان را میبرند!!!

عزیزم میگن ویروس خروسک اومده کامل شبیه سرما خوردگی فقط یهو راه نفس میبنده. مواظب باش

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
اره ۲بار ک هردو هم همون داروها😐 دیفن هیدرامین+استامینوفن+ایپوپروفن+آموکسی سیلین

آخی،اشکال نداره خوب میشه.لیمو شیرین بده بهش،واسه تب عالیه،چنتا بهش بده،با فاصله،موقع تب هم بده بهش.

2706