2726
عنوان

تو این گرونی چی ب دلتون مونده ونتونین یا نتونستید بخرین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 422 بازدید | 45 پست

نه قبل ازگرونی پولدار بودیم نه بعدش ....یک ساله باید گوشیم ریجستری کنم نمیتونم ...واتساپمم روخط مامانمه

دوقلو داشتن چ خوبه😄من وابجیم دوقلوییم دوتا قل کاملا همسان ازهرنظر اخلاق ورفتار واعتقادات ...گاهی حتی ادامه خواب همو میبینیم دنیایی داریم واسه خودمون خخخخخ....ان شالله هرکی دوقلو میخواد خدابهش بده😃😃😃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنز..

...ین😂😂😂

ميشه واسه مادر شدنم لطف کنید صلوات بفرستين و دعام کنین خدا بهم بچه هاي سالم وصالح بده ممنونتون ميشم محتاج دعاهاتون هستم ! 🙇🙇🙇🙇🙏🙏بعد چندسال چشمم به نوشتم خورد😭الان خدارو شکر دوتا بچه سالم دارم😍
2728
بنز..

خوشبحالت معلومه وضعت خوبه ...خب خودتو ب یه ماشین ارزونتر راضی کن 

دوقلو داشتن چ خوبه😄من وابجیم دوقلوییم دوتا قل کاملا همسان ازهرنظر اخلاق ورفتار واعتقادات ...گاهی حتی ادامه خواب همو میبینیم دنیایی داریم واسه خودمون خخخخخ....ان شالله هرکی دوقلو میخواد خدابهش بده😃😃😃
نه قبل ازگرونی پولدار بودیم نه بعدش ....یک ساله باید گوشیم ریجستری کنم نمیتونم ...واتساپمم روخط ماما ...

این وسط ریجستری هم شده قوز بالا قوز😤مادر منم یه مدته درگیرشه.گوشیشو قبلا۴۰۰خریده بود.الان۷۰۰ خرجش کرده بازم پیغام قطعش بخاطر ریجستری میاد

لباس  تفریح دیگه بیخیالش شدم.حسرت یه تلویزیون به دلم موند😭ماشینمون بدون بنزینه غروب هرچی گفتم به شوهرم بریم بزنیم گف نه الان فهمیدیم گرونش کردن لیتری ۳تومن😭😭😭😭😭😭

درست کردن دندونام به دلم مونده خیلی مشکلات دارمجرات دکتر رفتن ندارم

درد مشترک 

خواهرم دندوناش ۲۵میلیون 

منم ۱۲

اون یکی هم ۱۲

بماند مادرم دندون مصنوعی نزاشته ...

سر انگشتی حساب میکنم با ۱میلیارد حل میشه ..خونه وماشین ودندون ویه مغازه برا داداشم 

باور کردی؟ 🥴

آره بخدا چون جدی پرسیدم انتظار جواب جدی   

کلا همیشه داداشم میگه برات نگرانم زود باوری 

2706