1608
1609

من حقیقتش وصادقانه بگم فقط حقوق بازنشستگی مادرمه وکاروقت وبی وقت برادرم خیلی چیزا مونده ب دلم 

مثلا مانتو وکیف خریدن وشلوار

مامانم میگه خودم جورمیکنم برو هرچی میخوای بخر ..پوستت لیزر کن ..دندونت شکسته رو درست کن 

من دلم نمیاد .....

والا انصاف نیس قیمتا وگرونی الان باید برا ۳۰سال دیگه اتفاق میفتاد ...

تو سریال چک برگشتی نشون داد سکه ۷۰۰بود 

واقعا من دیگه خستم از زندگی در این گرونی میترسم 

شما حستون چیه؟؟؟؟

با هر کسی صمیمی نیستم تو اسمشو بزار غرور من اسمشو میزارم شعور   

من خیلی چیزا ب دلم میمونه

حتی ی بسته بیسکوییت😞

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝

همه  لباس  میپوشن  اما  هر  لباسی  خاص  نیست

1613
1432

همه چیز 

باور کن

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن،چون ممکنه درگیری سختی بین مون اتفاق بیفته،،، عیسی به دین خود، موسی به دین خود، والسلام، ختم کلام، نامه تمام! 

تو خارج همه مردم بنز و بی ام و و آئودی و در بدترین حالت کیا و هیوندا سوارن.

اونوقت مردم بدبخت ایران پراید سوارن!

دلم برا مردم میسوزه. این حقشون نبود

بسیار سفر باید تا پخته شود خامی، صوفی نشود صافی تا در نکشد جامی
1601
1611