2726
امتحانش مجانیه  خدایی میخاستم برم ماه عسل نشد برم  خاستم برم عصر جدید نشد اخه تو رابطه ب ...

یادش بخیر تودانشگا یه پسره بود دقیقا همبنجوری تااز کسی خوشش میومد پیشنهاد میداد به ماه نکشیده نامزد میکرد چقد میخندیدیم

❤❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یادش بخیر تودانشگا یه پسره بود دقیقا همبنجوری تااز کسی خوشش میومد پیشنهاد میداد به ماه نکشیده نامزد ...

من بدترم 

سرمو برمیگردونم بچه بغلش هست 

راضیم شوهر کنه 

ولی بچه رو نمیتونم درک کنم چه جوری و از کجا میاد

قهرمانا تنهان،ولی هم آرومو مشتین،هم به موقش وحشیین،جای اینکه سوراخ کنن زیرشونو ناخدای کشتین
واقعا با زن شوهردار ارتباط داری؟؟من دیگه حرفی ندارم

ارتباط چه نوعی برداشت میکنی شما 

طرف اومده میاد پیشنخاد دختر بده

بختم باز بشه

دورور پیامک میده 

غیب که میشه میبینم 

خودش زده تو جاده خاکی

قهرمانا تنهان،ولی هم آرومو مشتین،هم به موقش وحشیین،جای اینکه سوراخ کنن زیرشونو ناخدای کشتین
2728
اره مثلا خواستگاری کن😄😄ببینم چیکارمیکنیااا

بعدش تاپیک بزار حتما

اره مثلا خواستگاری کن😄😄ببینم چیکارمیکنیااا

خانم من خیلی از شما خوشم اومده 

شما زن مورد علاقم 

عشقه دست نیافتنی 

و کسی که میدونم خوشبختی من با رسیدن بهش تحقق پیدا میکنه هستی 

میشه ازتون خاستگاری کنم 

ممنون میشم خانواده رو در جریان بزاری 

و فعلا پیشنهاد ازدواج قبول نکنید 

من میرم گل بخرم با خانواده خدمت برسیم

اره تگت میکنم

اگر وقت کردی تو خوشی های دوران ازدواجت  و شوهرت  اجازه داد ممنون میشم

ببین تو باید همیشه با خودت گل داشته باشی شیرینیم بگو بعدا میارم

گلایی که خریدم و پرپر شدن رو اگر جمشون کنم از گلستان سعدی بیشتر میشه ازش حکایت در اورد

2706