2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

موقعیت پیشرفتی که تو داری اونا ندارن نمونه ش من و دوستم من ازدواج کردم و افتادم به بچه داری ...

الان دیگه پولم در بیاری نمیشه پس انداز کنیم و بخزیم و برد کنیم یه زمانی ۷ماه حقوق میشد یه پرلید نکته ی تلخ داستان اینجاس چه مجردی و چه تو متاهلی😆

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   
2728

سنی نداری که .... خودتو با دوستات مقایسه نکن دوستای جدید مجرد پیدا کن و اینکه برا ازدواج عجله نکن هر وقت وقتش بشه خودش میاد

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
حرصم ازینه که یکی از دوستام که اصلا فکرشو نمیکردم کسی سمتش بره هفته دیگه نامزدیشه😑

وا 😂 چرا ؟

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
2738
خانمایی که همه میگید شوهر خوب نیس خب طلاق بگیرید راحت شید  حتما خوبه که موندید

😂😂 شهامت میخواد 

2706