2733
2734

اول خودم بگم. رفتارمحبت آمیز زیاد داره اما کاری که هیچوقت فراموشش نمیکنم.. بعد از اینکه زایمان کردم و وارد اتاق خصوصی شدم اولین نفر همسرم اومد پیشم.. نیاز به سرویس بهداشتی داشتم وبشدت هم ناتوان و بی‌حال بودم جای بخیه های زایمان طبیعی هم خیلی اذیتم می‌کرد خلاصه یک قدم راه رفتن هم برام عذاب آور بود.. همسرم سریع اومد زیر شونه هامو گرفت و کمکم کرد تا سرویس بهداشتی وقتی کارم تموم شد خودش اومد منو شستشو داد نواربهداشتیمو برام تعویض کرد توالت فرنگی رو آبکشی کرد و کمک کرد که بیام روی تختت.. اون موقع ازشدت ناتوانی برام مهم نبود اما الان هر وقت یادش میفتم خیلی خجالت میکشم ازش.. شاید اگه جاش بودم چندشم میشد واینکارو نمیکردم.. اما همسرم طوری رفتارمیکرد که من خجالت نکشم اونموقع... این رفتارشو هیچ وقت فراموش نمیکنم. 

همسرم و دخملام بهترین هدیه های پروردگارم. 

شبا بوسم میکنه    

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

همین که فعلا نمیاد بگیرتم ی دنیا ازش ممنونم حوصله ی شوور ندارم 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .
2738

خیلی زیاده .ولی همه چیز میخره میبره واسه خانوارش حرص میخورم 

عزیز دل مامان پس کی میای .شاید خدا نخواد هیچ وقت من مامان بشم ولی فکرشم دیونم میکنه .یا ضامن اهو بطلب

مرغ که میخره بدون اینکه بهش بگم میره پاک میکنه میشوره😃

البته وقتی پسرم نوزاد و کوچیک تر بود کارای دیگه ام میکرد ولی الان سرش شلوغه و پرمشغله اس

خداوندا مرا به وسیله ی فرزند و عزیزانم مورد آزمایش قرار مده🙏      برای عاقبت بخیری پسرم صلوات میفرستی مهربونم❤  

عزیزمممم خوشبخت باشید چ انرژی خوبی داشت تاپیکت 😍😂

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪

رفتار خوب زیاد داره 

اما موقع زایمانم من شهر مامانم اینا بودم تا باخبر شد سریع رفت واسم گوشواره خرید همون موقع یه سبد گل هم گرفت و سریع حرکت کرد اومد تا 10رور هرکی میومد شیرینی میداد 

بعدم ک بچه ب دنیا اومد دید نمیتونم بچه رو بشورم یا عوق میزدم خودش پی پی بچه رو تمیز میکرد و میشست برام 

2706