2737
2739
عنوان

با بی پولی شوهرتون چطوری میسازید؟

857 بازدید | 83 پست

با بی پولی شوهرتون چطوری میسازید؟ من‌ بابام واسم همه چی رو مهیا میکرد همیشه همه دخترا نداشتنو من داشتم... همیشه بهترینا و جدیدترینا مال من بود... الان مامانم میگه نامزدت باید خرجتو بده.. نامزدم بیکاره و هیچی نداره..بعصی اوقات میگم کاش مثلا واسم تولد میگرفتی اون شرمنده میشه خییییلی... چیکارکنم؟؟؟؟😭😭😭

قربون شما۰

با بدبختی

پسر کوچولوی مامانی الان سه سالس و داره داداشی میشه         بچه اولم کادو تولد شوهرم از طرف خدا بود و بچه دومم هدیه  تولد خدا برای پسرم بود❤                خدا جوووونم مرسی❤

منم خیلی غصه میخوردم امااااا....

من ی روش بسیار عالی یادگرفتم..  

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

میسوزیم ومیسازیم چکارکنیم😢

تووووووروخدابرای مادرشدنمممممم یه صلوات بفرستین ودعاااااااام کنین خیلیییییی دلم میخوادمادرشمممم😢ان شالله هرکی بچه نداره خداهرچی زودتریه بچه سالم وصالح بهش ببخشه..
2738
منم خیلی غصه میخوردم امااااا.... من ی روش بسیار عالی یادگرفتم..    

چ روشی میشه به مام بگی لطفا؟

تووووووروخدابرای مادرشدنمممممم یه صلوات بفرستین ودعاااااااام کنین خیلیییییی دلم میخوادمادرشمممم😢ان شالله هرکی بچه نداره خداهرچی زودتریه بچه سالم وصالح بهش ببخشه..
چی؟

با دل خوش باهم زندگی رو میسازیم😊😊😊😊

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
خدا بی نیاز و دارات کنه عزیزم...

ممنون گلم انشالله شمام تموم نیازمنداروهم دارا کنه

پسر کوچولوی مامانی الان سه سالس و داره داداشی میشه         بچه اولم کادو تولد شوهرم از طرف خدا بود و بچه دومم هدیه  تولد خدا برای پسرم بود❤                خدا جوووونم مرسی❤

عادی شده دیگه برام.حتی پولدارم بشیم بازم دلم هیچی نمیخاد فک میکنم نمیتونیم بخریم

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت 
2706