2726
عنوان

یه لحظه بیاین حاضر جوابا

446 بازدید | 51 پست

امروز رفتم برا پسرام لباس خریدم جاریمم اومد باهام

واسه بچه هام یه لباس بود قشنگ بود جاریمم گفت خوبه،دیگه خریدیمش

حالا اومدیم خونه جاریم گفت لباسا سلیقه ی من بودا،منم با لبخند گفتم باشه،فرقی نداره که

حالا فردا مهمونی هستیم لباسارو میخوام بپوشونم تن بچه هام،میدونم جاریم میخواد پیش همه بگه سلیقه ی خودش بود،اون لحظه چی بگم که اونم ناراحت نشه،خودمم انگ بی سلیقگی نخورم؟؟

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊

وااخب بگه کی چی مثلامن زنعموم لباساموبرام انتخاب میکنه همه جاهم میگه سلیقه منه پاشم دعواکنم باهاش

نزاررویاهات فقط درحدرویابمونن/اگرتوانایی فکرکردن به چیزیو داری قطعاتوانایی رسیدن به آن راهم داری☺👩‍💻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بگو درسته سلیقت خوبه اما مطمئنا منم خوشم اومد گرفتم وگرنه من زیاد به نظره بقیه کار ندارم

اموزش زبان ترکی استانبولی میدم،اگر دوست داری این زبان زیبا رو یاد بگیری بهم درخواست دوستی بده.

بگو خوب که چی الان😂نترس جایزه دادن میدمش به تو

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت 

خواهرمنم اونجوریه خودم میخرم به من همه من انتخاب کردم

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت 

بگو آره دیگه خداروشکر سلیقه هامون مثل همه

ماهیان شهر ما از کوسه ها وحشی ترند!بره های این حوالی گرگها را میدرند!سایه از سایه هراسان درمیان کوچه ها؛زنده ها هم آبروی مردگان را میبرند!!!
وااخب بگه کی چی مثلامن زنعموم لباساموبرام انتخاب میکنه همه جاهم میگه سلیقه منه پاشم دعواکنم باهاش

گفتم که نمیخوام ناراحت بشه،از طرفی اگرم چیزی نگم میگن بی زبونه و چندتا حرف دیگه

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊

حوصله داری بابا بیخیال بگه الان مدال بهش میدن 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

از یه قسمت یا رنگ لباسه یه ایراد پیدا کن بگو اینجاشو دوست ندارم ولی مگه چقدر میخواد بپوشه دیگه نرفتم عوضش کنم

برای خودم تاپیک میزنم.گاهی از طرف دوستم تاپیک میزنم گاهی سوالای دخترمو   میپرسم.اگه تناقض تو تاپیک هام میبینین دلیلش اینه🌹😊

اصلا کی با جاری میره خرید اه من ک سالی یکبار میبینمشون اه

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
2706