2733
2734

من پولشو میداشتم انجام میدادم😑

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دوستم فکش جلو بود انجام داد عالی شد کلی تغییر کرد من دیدمش نشناختم منم اگه پول داشتم انجام میدادم

و خدایی که اسپانسر تموم آرزوهای من است 💚💚 خدا جونم منتظر معجزه تو زندگیم هستم پس معجزه کن ای معجزه گر
2738
دوستم فکش جلو بود انجام داد عالی شد کلی تغییر کرد من دیدمش نشناختم منم اگه پول داشتم انجام میدادم

فقط فکش عقب رفت کشیدگی صورتش کمتر نشد یا مثلا صورتش پهن تر نشد ؟ زاویه فکش و..؟

برا شفای*حالم*یه صلوات میفرستی تا منم به امید خدا بخندم ؟
دکترتون کی بود زیبایی بود یا درمانی برا چی جراحی کردین ؟

دکترم محمدرضا آخوندی نسب فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی بود

زیبایی عمل کردم صورتم یکم کشیده بود میخواستم زاویه دار بشه و گرد بشه فرم صورتم

دکترم محمدرضا آخوندی نسب فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی بود زیبایی عمل کردم صورتم یکم کشیده بود می ...

عزیزم عکس قبلو بعد داری ؟ فقط از فکت برام بفرستی بریم تل ؟؟

دکترم محمدرضا آخوندی نسب فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی بود زیبایی عمل کردم صورتم یکم کشیده بود می ...

خب شد منم همینو میخوام همه چیم خوشکله فرم صورتم گند زده به چهرم

2706