1507
1521

سلام من خواهرم یک ساله به سن بلوغ رسیده. خیلی پدر هممونو درآورده. ۲۴ ساعت شبانه روز با هممون بحث میکنه جواب سربالا میده. همش میگه نه. تو درساش افت کرده. با گوشی زیاد بازی میکنه. کلا حرف‌ هیچ کدوممونو قبول نداره اصلا و ابدا یعنی هرچی بگیم دقیقا برعکسشو انجام میده. خیلی هم بی ادب شده چون سال پیش یه همکلاسی بی ادب داشته ازش چند تا حرف بد یاد گرفته همش بهمون میگه. رو اعصابه. پدر و مادرم میگن آخرش از دستت سکته میکنیم.‌ خلاصه خیلی برامون معضل شده غیرقابل تحمله و این هم بگم مامان من با روانشناس رفتن و اینا مشکل داره بهش خیلی بر میخوره که بچه ی من خودش باید درست بشه. خواهرم شب ها هم به وقتش نمیخوابه بی خودی بیدار میمونه تو همه چی یه نوجوون ۱۳ ساله ی خیلی بی ادب و غیرقابل تحمله. چی کار کنم. مرسی از حوصله ی شما و نصیحتتون. این هم بگم کوچک ترین عضو خانوادست.

یه مشاوره جیزی ببرینش

چراپدرمادرت ادبش نمیکنن واقعا

خیلی لوسش کردین حتماازخودبی خودشده

غصه نخوریه چیزاییم توداری ک مانداریم مثل..."عقده"😏😏.خداجونم مرسی به خاطرهمه چیز😍😍😘.منوعشقم👫💑❤💘اومدی توزندگیم زندگیم زیباترشد.خدایابه آرزوهام قول رسیدن دادم توکمک کن بدقول نشم😘😘😘😘😘😘🙏🙏🙏🙏🙏🙏

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1473
1334

من خواهرم بخواد همچین کاری کنه همچین میزنم که یکی از من بخوره یکی از دیوار ک دیگه با بزرگترش اینجوری حرف نزنه😡😡😡

جوکر:چرا باید بابته رفتاره خشنم معذرت بخوام؟                   اونایی که منو به اینجا رسوندن                                       هیچوقت ازم معذرت نخواستن.

یه مدت بهش گیر ندید هیچ محل نذارید خودش درست میسه هر چی بیشتریر بدی و جر و بحث راه بندازی بدتر میکنه

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

باید بره روانشناس خوب راهش همینه واینکه بقیه اعضای خانواده باید رفتارشون رو تغییر بدن. شما خودت برو پیش روانشناس 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .
1476

اقتضاسنشه درست میشه

منم اینجوری بودم شایدم بدتر ازین فحش نمیدادم ولی خیلی میتوپیدم ب خانوادم 

درست میشه سه چهار سال تحملش کنین 

اگه نضیحت کنین درست نمیشه هیچ بدترم میشه 

یه زمانی تاجون داشتم بحث میکردم اماالان فقط ول میکنمومیرم نمیدونم پیرشدم یاعاقل یاهردو  
1508