1676
1605
عنوان

با بچه ۱ونیم ساله چه بازی میکنید؟

267 بازدید | 39 پست

احساس میکنم دخترم خیلی تنهاست 

از تنهایی همش تلویزیون میبینه

چه بازی مناسب این سن هست که باهاش انجام بدم؟

خیلی دوست دارم خداااا

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

قایم باشک.آب بازی،اسباب بازی آموزشی ام بگیری سرگرم میشه

فرهنگ یعنی بپذیریم وجود هر شخص دو بخش دارد!بخش اول:چیزهایی که انتخاب خودش نیست و بطور طبیعی به او داده شده است و نباید مسخره شوند! و بخش دوم:چیزهایی که انتخاب خودش هستند و به ما ربطی ندارند!!
1522

پسر من نوزده ماهشه

خیلی وقت نمیکنم بازی کنیم

ولی

با تاب .اسب پلاستیکی بادی .ماشین هایی که شبیه سه چرخه هست 

خانه سازی بازی میکنه

هر شهرتیم  شانیم سنسن                                           جانان آیری جانیم سنسن
موش و گربه چیه؟😃

اون موش میشه توگربه میدویی دنبالش😐😐😆

نزاررویاهات فقط درحدرویابمونن/اگرتوانایی فکرکردن به چیزیو داری قطعاتوانایی رسیدن به آن راهم داری☺👩‍💻
1665

تاب بازی . ازین کارتهای شکل دار بگیر اسماشونو بگو براش. توپ بازی . دنبال بازی . اب بازی. دوچرخه سواری اگه داره .

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

منم میخوام بدونم پسر منم دقیقا همین شرایط و داره بااین تفاوت که ميره همه جا سرک می کشه کشوها رو می ریزه بیرون و....کلی خرابکاری دیگه تلويزيونم می بینه

قلب خويش را از مِهر مردم و دوستي و لطف آنان سرشار كن. مبادا هرگز كه درندة خون آشام باشي كه خوردن مردم را غنيمت بشماري، چرا كه مردم دو گروه اند: يا برادران ديني تو بوده يا در آفرينش همانند تو هستند.

کارتون میزارم میبینه

و ظرف و کاسه میدم دسش.

میگم موهام شونه کنه البته درب و داغونم میکنه

مامان یه گل دخترم واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤

سللم عزیزم پسرمنم ۱ونیم سالشه من امروز واسه اولین بار بردمش خانه کودک واقعا عاای بود بابقیه بچها بازی میکرد و عالی بود هزینش هم ۸هزار تومن شد  ولی ب نظرم میارزید دوس داشتی امتحان کن 

ولی تو خونه هم تو پ بازی خیلی میکنیم باهم یا مثلا باماشین یااین حلقه ها هست از بزرگ ب کوچیک میچینی تو میله خودش 

اسمش بلد نیستم ازاونا خیلی بازی میکنیم قابلمه بازی باهاش نیکنم اب بازی ازاین چیزا دیگه

دنبال بازی البته اگ توآپارتمانید یکم ارومتر...قلقلکش بده بخنده زیاد ..خودتو اسب کن بشینه روت خخخ

آره 🙂🙂🙂

پسرم میاد میگه 

پیتکو پیتکو

هر شهرتیم  شانیم سنسن                                           جانان آیری جانیم سنسن
پیر من نوزده ماهشه خیلی وقت نمیکنم بازی کنیم ولی با تاب .اسب پلاستیکی بادی .ماشین هایی که شبیه سه ...

اسب پلاستیکی خوبه؟ چند خریدین واسش؟

پسر من راکر داره اصلا سوارش نمیشه

ولی فکر کنم از اون خوشش بیاد

خیلی دوست دارم خداااا
1645