2733
2739

يه عكس ميذارم يه جمله واسش بگين 

ببينم كي خيلي خلاق ميباشندي

🙂😉

اينم عكس

در پست اول😎

من ملكه ي ايرانم ثروتمند پرافتخار چشم ها همه بدنبال من  

همه چی اولش خوبه

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
۶استکان بی قوری گِلی با چای کیسه ای ۶استکان با قوری گُلی با چای کیسه ای

چی😐 سیم کشیام سوخت 🙁😅

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
2738
چای کیسه ای... لیموشوو بدم. دارچینشو بدم. آلبالوشو بدم. سیاشو بدم. سبزشو بدم. سفیددشو بدم؟؟؟ 😅😅😅

😂😂

من ملكه ي ايرانم ثروتمند پرافتخار چشم ها همه بدنبال من  

یاد بابای مسعود افتادم که با یه چای کیسه ای ۱۶ تا چایی خورده بود هنوزم دلش نمیومد بندازه دور😂😂

یه دوش آب گرم🛁 یه لباس راحتی 👗یه چای تازه دم🍵 یه موسیقی ملایم🎶🎧 به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه
2706