2737
2734
عنوان

سلام.. حاجت روایی ان شالله

97 بازدید | 16 پست

امشب شب صلواته  شب میلاد پیامبر و امام جعفر صادق که بهشون متوسل بشیم و این ختم رو تقدیمشون کنیم 14000 صلوات

من نیت گرفتم برای همه مون 

برای مجردا بخت خوب بیاد ازدواج کنن

برای اونا که منتظر بچه هستن بچه سالم و صالح 

برای رزق و روزی شغل خانه 

من برای همه که شرکت میکنن یک جز قران برای سلامتیشون میخونم و میکنم هدیه به امام زمان میکنم 

منم دعا کنید خیلی محتاجم 

برای هم دعا کنیم شاید دعای هرکدوم از شما برای کسی دیگه بگیره 

هزکسی میتونه 100 یا 200 یا 300بیشتر بفرسته

برای نیت های من یک صلوات بفرست ممنونم،  حاحت روا بشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

منم 200تا ان شاالله ببینمش وبیاد توزندگیم

دوستان لطفا واسه دوست عزیزم 

@باشکوه   هم دعاکنید

ان شاالله همه حاجت روابشن 🙏🙏🙏🌹🌹🌹💙💙💙

لطفاً واسه حاجت روا شدنم یه صلوات بفرستین ممنون🙏🙏😘                                                                                       همواره باهم مهربان باشیم مهربانی اولین گام برای رسیدن به خداا✨                             خرم آن روز کز این منزل ویران بروم💔.                              درد لحضه رو کسی میفهمه که منتظر میمونه⏳.                 🦋🦋مثل یه پروانه ببین اسیرمُشتِ بسته ام🦋🦋          💙خدایا تنها فقط ازتو میخواهم💙.                                                    😍98/12/4🥰🥰💕💖💖🌠✨👩‍🎓                                  🙄🤐😥☹️🤕🥴😕                                         🥰99/2/27🤗💚💙💕😍                                                                                         🕋همواره به خدا امیدوارباشید🕋                                    🕋الهیییییی به امید تو🕋.       

منم ۵۰۰نی نی سالم بیاد بغلم

خدایا ی نی نی لطفاااااااااا .....میشه برا واقعی شدن تیکربارداریم ی صلوات بفرستید ممنون ...تیکر بارداریم داره تموم میشه من هنوز مامان نشدم خداااااااااااااااا

دوستان واسه همتون صلوات فرستادم 🙏🙏🌹🌹💙💙

لطفاً واسه حاجت روا شدنم یه صلوات بفرستین ممنون🙏🙏😘                                                                                       همواره باهم مهربان باشیم مهربانی اولین گام برای رسیدن به خداا✨                             خرم آن روز کز این منزل ویران بروم💔.                              درد لحضه رو کسی میفهمه که منتظر میمونه⏳.                 🦋🦋مثل یه پروانه ببین اسیرمُشتِ بسته ام🦋🦋          💙خدایا تنها فقط ازتو میخواهم💙.                                                    😍98/12/4🥰🥰💕💖💖🌠✨👩‍🎓                                  🙄🤐😥☹️🤕🥴😕                                         🥰99/2/27🤗💚💙💕😍                                                                                         🕋همواره به خدا امیدوارباشید🕋                                    🕋الهیییییی به امید تو🕋.       
ممنون عزیزم... انشاالله حاجت روا شی    

فدات بشم😘😘

2706