2733
2734

ووییی من تاحالاتوعمرم تنهانخوابیدم خیلی شجاعی توباوو

نزاررویاهات فقط درحدرویابمونن/اگرتوانایی فکرکردن به چیزیو داری قطعاتوانایی رسیدن به آن راهم داری☺👩‍💻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم نمبتونم بشینم چه برسه بخابم

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت 
2738
به خودت یاد بده این یه مرحله از بزرگ شدنو مستقل شدنته

پع سرم گیج رفت از پروفایلت

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

من که بچه بودم هم تنها کلا تو خونه میخوابیدم ترس یه ضعفه برو پیش دکتر 

فکر کن یه موقع مجبور شدی تنها باشی بعد چی میخوای بکنی؟ اینو نادیده نگیر

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.
من که بچه بودم هم تنها کلا تو خونه میخوابیدم ترس یه ضعفه برو پیش دکتر  فکر کن یه موقع مجبور شد ...

ميترسم خب 

خيلي روًخودم كاركردم

يكي دوبارشد ك تا روشن شدن اسمون بيدارموندم....

خوابم نميره ...

واقعا؟؟

اره دیگه ازوقتی هوا یکم بخادتاریک شه نمیتونم خونه بمونم تنها

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت 
2706