2703
2553
عنوان

مادر شوهر و مهمان

568 بازدید | 21 پست

سلام کار همسرم اقماریه و در ماه دو هفته شهرمون نیست و سرکاره اون دو هفته خونه رو خیلی مرتب نمیکنم نه این که کثیف باشه ها اما زیاد بشود بساب نمیکنم وقتی میاد حسابی کار میکنم و مهمتر اینکه برای اینکه حسابی تمیز کاری کنم مادرشوهر اینا رو دعوت میکنم ...میگه بد نیست این مادرشوهر میاد کارایی که یه هفته بود هی میخواستی انجام بدی و نمی دادی رو به خاطر ابروت انجام میدی..اینجا میخواستم به تمام مادر شوهرا بگم هر از گاهی سر بزنید خونه پسراتون به خدا ثواب داره 😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقا  میدونیم و سرزده رفتن عجب حالی میده.. البته عروسمونم خودش اهل حال گیری هستش.. وگرنه به اون یکی کاری نداریم .. از طرف یک عدد خواهرشوهر مررررهبون😘😘😘😘😍😍😍😍😍

کار خوبه خدا درست کنه..😍😍😍
2456
اتفاقا  میدونیم و سرزده رفتن عجب حالی میده.. البته عروسمونم خودش اهل حال گیری هستش.. وگرنه به ا ...

خدا خیرتون بده میدونید من دو هفته بود میخواستم آشپزخانه رو طی بکشم هی امروز فردا میکردم الان مثل دسته گل شده

2714
خدا خیرتون بده میدونید من دو هفته بود میخواستم آشپزخانه رو طی بکشم هی امروز فردا میکردم الان مثل دست ...

😂😂😂😂عزیزم عجب عروس تنبلی😁.. بابا بیکار چی میکنی تو خونه .. اه.. میخوری و میخابی .‌ همش پسر ما باید بره جون بکنه بیاره بریزه تو دس و بالاتون..🤦‍♀️😁

کار خوبه خدا درست کنه..😍😍😍

زندگی اقماری چیه؟؟؟😥🤔🤔

من یک مادرم .یک همسر.یک دختر.یک خواهر.ولی در وجود تمام این آدمها در ته ته قلبشان ...دخترکیست که از بازی دنیا ترسیده ...دستهایش را روی چشمهایش گذاشته ...پشت به دنیا و رو به دیواری ایستاده ...دخترکی که به دنیا نمیخواهد بازگردد
2706