1464
1411
عنوان

مادر شوهر و مهمان

482 بازدید | 21 پست

سلام کار همسرم اقماریه و در ماه دو هفته شهرمون نیست و سرکاره اون دو هفته خونه رو خیلی مرتب نمیکنم نه این که کثیف باشه ها اما زیاد بشود بساب نمیکنم وقتی میاد حسابی کار میکنم و مهمتر اینکه برای اینکه حسابی تمیز کاری کنم مادرشوهر اینا رو دعوت میکنم ...میگه بد نیست این مادرشوهر میاد کارایی که یه هفته بود هی میخواستی انجام بدی و نمی دادی رو به خاطر ابروت انجام میدی..اینجا میخواستم به تمام مادر شوهرا بگم هر از گاهی سر بزنید خونه پسراتون به خدا ثواب داره 😅

اتفاقا  میدونیم و سرزده رفتن عجب حالی میده.. البته عروسمونم خودش اهل حال گیری هستش.. وگرنه به اون یکی کاری نداریم .. از طرف یک عدد خواهرشوهر مررررهبون😘😘😘😘😍😍😍😍😍

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1473
اتفاقا  میدونیم و سرزده رفتن عجب حالی میده.. البته عروسمونم خودش اهل حال گیری هستش.. وگرنه به ا ...

خدا خیرتون بده میدونید من دو هفته بود میخواستم آشپزخانه رو طی بکشم هی امروز فردا میکردم الان مثل دسته گل شده

1334
خدا خیرتون بده میدونید من دو هفته بود میخواستم آشپزخانه رو طی بکشم هی امروز فردا میکردم الان مثل دست ...

😂😂😂😂عزیزم عجب عروس تنبلی😁.. بابا بیکار چی میکنی تو خونه .. اه.. میخوری و میخابی .‌ همش پسر ما باید بره جون بکنه بیاره بریزه تو دس و بالاتون..🤦‍♀️😁

زندگی اقماری چیه؟؟؟😥🤔🤔

من یک مادرم .یک همسر.یک دختر.یک خواهر.ولی در وجود تمام این آدمها در ته ته قلبشان ...دخترکیست که از بازی دنیا ترسیده ...دستهایش را روی چشمهایش گذاشته ...پشت به دنیا و رو به دیواری ایستاده ...دخترکی که به دنیا نمیخواهد بازگردد
1403
خخخ.اخه باید خدمتکار بگیره با یه بچه سخته خخخ

اوه مای گاد.. عزیزم خداییش نگو این حرفو.. دخترخاله ی من دوتا بچه کوچیک داره که پشت سر هم دنیا اومدن و خودش ماما هستش .. یعنی شب و روز نداره بابت کارش.. ولی با این حال به همه کاراش کم و بیش میرسه .. خانه داریش هم مث همه زنای خانه داره.. حتی بعضی وقتا نگاه به سلیقه و آشپزی و رفت وروبش که میکنم میبینم از زنای خانه دارم بهتر خونه داری میکنه .. البته شوهرشم کمک دستشه ولی با این حال بیشترین کارای خونه رو دوش خانماست.. اینو گفتم که بگم همه چی به خوده آدم بستگی داره .. منم مث تو تنبل بودم ولی الان چن وقته نگاه به آدمای زبروزرنگ فک و فامیل میکنم و خداروشکر راافتادم.. 😁😉... درضمن ماشالله مایه داری ها.. خدمتکارو اینا😉

خب به این سادگی که نیست اگه میشد می رفتیم 

هرچقدرم سخت باشه بهتر ازاین که در ماه دوهفته پیش هم نباشید،من که تصورشم سخته برام یه شبم خونه نباشه اصلا آرامش ندارم یه وقت بچه مریض بشه تب کنه خودم مریض بشم ازاون مهم تر وابستگی بچم به پدرش که شبا باباش میخوابونه و کلی تو بچه داری کمکم میکنه،خیلیییی سخته به نظرم

1508