2733
2734
عنوان

عشق و توهم

779 بازدید | 66 پست

خانوما من فک میکردم کسی بهم علاقه داره رفتارش بخدا با من با همه فرق داشت اما دو روزه ی طور دیگ شده احساس میکنم با کسی در ارتباطه. من قبلا واسم مهم نبود اما حالا ک فهمیدم از من خوشش نمیاد الان خیلی حس بدی دارم. من مجبورم هرروز ببینمش و بخاطر کارم باهاش ارتباط دارم اگ دیگ کارامو انجام نده من تووو کارم میمونم. احساس میکنم دیگ توو کارمم کمکم نمیکنه

تا وقتی کسی بهتون ابراز علاقه نکرده خیال پردازی نکنین......

بخدا رفتارش خیلی غیر طبیعی بود😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بخدا رفتارش خیلی غیر طبیعی بود😭

عزیزم منطقی باش 

ناراحتی تو خیلی احمقانه هستش

کارهاتم سعی کن خودت انجام بدی و به کمک کسی محتاج نباشی...

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 
2728

همیشه یکی هست یه جایی که آدمو دوس داره
کسی نمیدونه دقیقا کی و کجا

ولی وقتی باشه آدم احتمالا متوجه میشه

ولی در مورد اینی که میگین شاید اونی نباشه که فک میکنین

(آقا هستم ) مهربان باشیم، ببخشیم و لبخند بزنیم ... حس خوب قدم زدن در طبیعت رو از دست ندین (بخصوص کوهنوردی)، موسیقی خوب گوش کنین و به کسانیکه دوستشون دارین زنگ بزنین ... در تاریکترین لحظه های زندگی و در عمیق ترین شرایط سخت، اما خدا همیشه هست
همیشه یکی هست یه جایی که آدمو دوس داره کسی نمیدونه دقیقا کی و کجا ولی وقتی باشه آدم احتمالا متوجه م ...

ممنون عزیزم از توجهت. این تاپیک مال چند هفته پیش بود. من بعد از اون مدت باز متوجه شدم ک ب من علاقه داره اما دیگ نمیخوام بهش فک کنم چون جرئت اینو نداره بهم بگه

ممنون عزیزم از توجهت. این تاپیک مال چند هفته پیش بود. من بعد از اون مدت باز متوجه شدم ک ب من علاقه د ...

خب البته من خانوم نیستم ما بعید به نظر میرسه علاقه ش اونی باشه که باید باشه
گاهی خانم ها بخوبی بین درست و اشتباه رو تشخیص میدن

(آقا هستم ) مهربان باشیم، ببخشیم و لبخند بزنیم ... حس خوب قدم زدن در طبیعت رو از دست ندین (بخصوص کوهنوردی)، موسیقی خوب گوش کنین و به کسانیکه دوستشون دارین زنگ بزنین ... در تاریکترین لحظه های زندگی و در عمیق ترین شرایط سخت، اما خدا همیشه هست
خب البته من خانوم نیستم ما بعید به نظر میرسه علاقه ش اونی باشه که باید باشه گاهی خانم ها بخوبی بین د ...

تاپیک عشق ک گذاشتم صفحه ی دوم و سومش رو بخونید متوجه میشین ک من درست فهمیدم علاقه شو

2738
تاپیک عشق ک گذاشتم صفحه ی دوم و سومش رو بخونید متوجه میشین ک من درست فهمیدم علاقه شو

ته دلتون چی؟ اون چی میگه؟

ته دلتون چی؟ اون چی میگه؟

دلم میگ بهم علاقه داره چون رفتارای زیادی ازش دیدم. اما دو روزه ب رفتاراش فک نمیکنم 

دلم میگ بهم علاقه داره چون رفتارای زیادی ازش دیدم. اما دو روزه ب رفتاراش فک نمیکنم 

وقتی فک نمیکنین یعنی نه اینکه بی توجه هستین بلکه میخواین خودتونو بی توجه نشون بدین ...

وقتی فک نمیکنین یعنی نه اینکه بی توجه هستین بلکه میخواین خودتونو بی توجه نشون بدین ...

آره دیگ نمیخوام بهش فک کنم. اگ جرئت داشت بهم میگفت نه منتظر از دست دادنم باشه

آره دیگ نمیخوام بهش فک کنم. اگ جرئت داشت بهم میگفت نه منتظر از دست دادنم باشه

گاهی داشتن بعضی آدما ساده نیست
ساده هم نمیشه بدست آورد
گاهی شهامتمیخواد
گاهی توانایی
در هر صورت طرف مقابلتون با اینا خیلی فاصله دار

گاهی داشتن بعضی آدما ساده نیست ساده هم نمیشه بدست آورد گاهی شهامتمیخواد گاهی توانایی در هر صورت طرف ...

اون شرایطشو الان نداره اما فقط میتونست ب من بگه نظرمو بدونه. ب نظر من اگ آدم کسی رو از ته دل دوست داشته باشه باید مستقیم بهش بگه. نه مثل ایشون ک همش غیرمستقیم میگن

اون شرایطشو الان نداره اما فقط میتونست ب من بگه نظرمو بدونه. ب نظر من اگ آدم کسی رو از ته دل دوست دا ...

نکته همون از ته دل هست
اونی که بخواد خیلی صریح و مستقیم پا پیش میذاره

2706