1464
1520

خانما خاهش میکنم گزارش بزنید

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرم تیکر تولد خودمه 💙 ۶ ماهه دیگه من ۲۰ سالمه💜 دیگه هیچ وقت ۱۹ ساله نمیشم🖤 هنوزم دلم میخاد برگردم به ۱۴ سالگیم❤ به همون روزایی که فکر میکردم وقتی ۲۰ ساله بشم خیلی بزرگم🧡 حالا من ۶ ماه دیگه۲۰ سالمه🖤من ۲۰ سالگیم و دوست ندارم🧡 چون از این به بعد انگار خیلی بزرگتر شدم🖤 چون از این به بعد قراره روزای زندگیم زودتر بگذره💙 چون از این به بعد قراره مثل ادم بزرگا رفتار کنم🖤 من ۲۰ سالگیم و دوست ندارم 🖤 نمیشه زمان وایسته؟؟؟؟؟🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1517

چه بد

رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با امدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا می دونم آدم خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشے به مرور میشے شبیه همون.دوست گلم اگه مشکل پوستی از نوع خاص داری  پی ام بده شاید من همان فرستاده ای  باشم که تو راه به وسیله فردی درمان کرد ......                                ♥لا حول ولا قوة الا بالله العلي العظيم♥