2726
عنوان

عروسی بگیرم یا نگیرم؟؟؟

214 بازدید | 23 پست

خب تاپیکای قبلیم همه درمورد اختلافات مذهبیم با نامزدمه...عروسی جدا و ‌‌‌....حالا گیر داده که تو اتاق عقد اصلا مرد نیاد یا اینکه قیافه ات چون آرایش داری معلوم نشه...حالا من همیشه یه ته آرایشی دارم.اصلا دوست ندارن شبیه کله قند برم تو اتاق عثد و با مردم عکس بگیرم.میدونم ممکنه بهم بخندین اما بعضی چیزا برا بعضیا مهمه دیگه...اگر عروسی نگیرم میمونه تو دلم؟؟؟شما بودین کلا با این خرجای بالا عروسی میگرفتین؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

جشن خانوادگی و کم جمعیت بگیرین، یا فقط برو آرایشگاه و آتلیه و یه سفر چند روزه

هموقتی با پسرکم بازی میکنم بهش میگم چق چق چق ، شوشولی شوشولی پسرکم قهقه میزنه چقد راحت میخنده به این کلمات بی معنی ...                                 حالا بعد از مدت ها دومی تو راهه آرزو می‌کنم هر چی صلاحه همون بشه، آرزو می‌کنم همه اونایی که دوست دارن زودتر بچه‌شونو بغل کنن

اختلاف فرهنگ و مذهب خیلی مهمه حواااااستو خوب جمع کن عزیزم،بعدم اینکه عروسی ی خرج اضافست تو این دوره زمونه ک جوونا هزاااار تا درد و بدبختی دارن البته اگه پدر شوهر پوووولداری داری ک هیییچ با خیال راحت جشن بگیر و عشق کن برا خودت عزیزم خوشبخت بشید

من اگه جای شما بودم کلا یه مقدار بیشتر راجع به این ازدواج فکر میکردم چون این تفاوت عقاید تا روز عقد ختم نمیشه تازه از بعد عقد تاعمر داری همراته یکم بیشتر فکر کن ببین میتونی تااخر عمر این موضوع رو تحمل کنی چون سخته انشاالله خوشبخت ترین باشی

همسرم تو تمنای منو یار منو جان منی.

خیلیا هم مذهبی ان مراسماشون جداست و خانما هم خوب می زنن می رقصن و دوماد هم خجالت نمی کشه تو خانما ولی خب  عکس و فیلم و باحالی عروسی به قاطی بودنشه،من هر دوشو تجربه کردم 

هموقتی با پسرکم بازی میکنم بهش میگم چق چق چق ، شوشولی شوشولی پسرکم قهقه میزنه چقد راحت میخنده به این کلمات بی معنی ...                                 حالا بعد از مدت ها دومی تو راهه آرزو می‌کنم هر چی صلاحه همون بشه، آرزو می‌کنم همه اونایی که دوست دارن زودتر بچه‌شونو بغل کنن
من بودم نمیگرفتم پولشو میگرفتم برا خودم پس انداز میکردم با این محدودیا عروسی زهرت میش اینطوری بهتره

اره قشنگ میفهمم زهرم میشه...اخه عروسیم که جداعه میگه قیافتو نباید کسی ببینه...حالا من کلی از همکارای مرد خودمو میخوام دعوت کنم حداقل باید بعد عروسی بهشون خوشامد بگم که‌‌‌

2706