2726

من یبار تو اتاق داشتیم باهم حرف میزدیم و نامزدم منو میبوسید یه دفه داداشم اومد بعد من خودمو زدم به اون راه گفتم عه برش داشتم دیگه چیزی رو موهات نیست.خودمو زدم کوچه علی چپ که مثلا انقد نزدیک شدم که یچیزی از رو موهاش بردارم😐

(داداشم اومد داخل چون اون زمان اتاق مهمون بودیم ما و نمیدونست )

شایدم زمینـ جهنم یه دنیای دیگست

😃😃😃

یادم نیس

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شوهرم میومد خونمون تو اتاق اصلا تنها نمیشدیم از پدرم خجالت میکشید

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

یبارم تو دستشویی بودم بعد تو حیاط بود دستشوییمون اونم رو پله ها نشسته بود من داشتم باهاش حرف میزدم میگفتم مثلا..علی چرا انقد محکم دندون میگیری وای لپم درد میکنه .بابام اینا میفهمنا.اقا هی دیدم یکی سرفه میکنه ها بعد اومدم بیرون دیدم بعله بابام کنار نامزدم ایستاده😐

شایدم زمینـ جهنم یه دنیای دیگست
یه بار سر سفره داد زدم علی پیش من بشینه😐😐😐

خوبه داد نزدی بگی علی بیا اینجا برات جا گرفتم 😂😂😂

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

کلا دوران نامزدی ضایع ترین قسمت زندگیه من خودم دوسال نامزد بودم ولی اصلا دوست ندارم نامزدموندنو نهایت یکی دوماه

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
2706