2703
2553
عنوان

علائم سرطان گلو چیه؟تو رو خدا بگین

7314 بازدید | 36 پست

نزدیک به یه هفته گلوم زخمه سرفه هم نکردم.

ولی رگاش همش خون اومده.قرمزه وحشتناک.ابم نمیتونم بخورم از درد جیغ میزنم.اب دهنم قورت نمیتونم بدم.تو رو خدا هرکی میدونه بگه.

عزيزم گلوت چرك كرده سرطان چيه

با چرك خشك كن اوكي ميشي

❤️تو تنها افتخار زندگيمي❤️عشقم💍                                     باردار نيستم تيكر مراسممونِ خيلي ذوق و هيجان دارم گذاشتمش اينجا                                                                                   (΄◉◞౪◟◉`)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

وای چ حرفا مگه اینجاازمایشگاهه؟؟؟

خوب برو دکتر 

علایم سرطان؟؟؟😑😑😑😑

زخاک من اگر گندم برآید،از آن گندم اگر نانی پزی مستی فزاید!                                                                     منم مستی و اصل من می عشق؛بگو از می ب جز مستی چ آید؟

من دو سه بار اينطوري شدم

حتي راه نفس كشيدنم بسته شده بود

❤️تو تنها افتخار زندگيمي❤️عشقم💍                                     باردار نيستم تيكر مراسممونِ خيلي ذوق و هيجان دارم گذاشتمش اينجا                                                                                   (΄◉◞౪◟◉`)
2714
وای چ حرفا مگه اینجاازمایشگاهه؟؟؟  خوب برو دکتر  علایم سرطان؟؟؟😑😑😑😑

بيا بزنش

ببخشيد كه راجع مادر شوهر چيزي نگفت و سوال پرسيد

2706