1464
1482
عنوان

علائم سرطان گلو چیه؟تو رو خدا بگین

243 بازدید | 33 پست

نزدیک به یه هفته گلوم زخمه سرفه هم نکردم.

ولی رگاش همش خون اومده.قرمزه وحشتناک.ابم نمیتونم بخورم از درد جیغ میزنم.اب دهنم قورت نمیتونم بدم.تو رو خدا هرکی میدونه بگه.

عزيزم گلوت چرك كرده سرطان چيه

با چرك خشك كن اوكي ميشي

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️تو تنها افتخار زندگيمي❤️عشقم💍                                     باردار نيستم تيكر مراسممونِ خيلي ذوق و هيجان دارم گذاشتمش اينجا                                                                                   (΄◉◞౪◟◉`)

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1473

من دو سه بار اينطوري شدم

حتي راه نفس كشيدنم بسته شده بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️تو تنها افتخار زندگيمي❤️عشقم💍                                     باردار نيستم تيكر مراسممونِ خيلي ذوق و هيجان دارم گذاشتمش اينجا                                                                                   (΄◉◞౪◟◉`)

لوزت متورم شده سرطان کدومه😐

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نیلای در خطر ترکیدگی 🤕⚠️💣💥مکن ای صبح طلوع مکن ای صبح طلوع 😭😭😭😭😭فییییین😢🤧یک  عدد عشق تیکرم تیکر یلداس 🍉😍 هی انار انار  یار دردونه از فردای خود کسی چه میدونه💃💃اوه اوه😂جو زده شدم عاقو🙈 بعد اون تیکر کریسمسه😎🎅🎄🎆🎇✨🎄🎄🎁 و انتظار برا کادوهای بابانوئل😍 بعد ارون تیکر ۴۱ سالگرده🇮🇷 انقلابه😁 بوی گل و سوسن و یاسمن آید🍃 دیو چو بیرون رود فرشته درآید🍃😐🤐خا...بگذریم بعد ازون تیکر ۲۴ سالگرد سینگلیمیه😑 و باز ولنتاین به گوری دیگر😢💔 ای خدا منم خرس🐻 و شکلات قلبی❤😍😋 موخواااام😢😭😭😬 ای الهی هر کی که میخنده ولنتاین شکلات کات کردنشو بخورم😂 خب باز بعد از اون تیکر چهارشنبه سوزیه😝💣💥🔥🏃‍♀️🎇🔥🔥👫🔥👭 🎆تق تق فشفشه فاصلمون کم بشه 💃 هیزوم و نفت و آتیش🔥💃🔥🔥🔥دوستت دارم خداییش😬  بعد ازون میریم سراغ عمونوروز😂 و تیکر شروع عید😎🍎و نوبت میرسه به جینگولک بازی های احسان خوجله و 🐡 یا مقلب خوندنای 😁بهنام بانی😂 🍃🍃بعد ازون نوبت میرسه به 🙄تیکر سیزده به در یا بقول ننم😂سینزده به در و کوفت کردن تعطیلات عید😎 بعد ازون تیکر به وقت ماه رمضون و لحظه شماری برای دیدن اشکهای احسان خوجله😁😂 بعد ازون تیکر یدالله اس😝🍉 اولین روز تابستون در نزد ما یدالله نام دارد😁جهت حمایت از حقوق اقایون بر وزن یلدا 😂 بعد ازون تیکر تولد خدای جذتبیت یعنی منه😌😍۱۸ مرداد😜 کادوهاتونم آماده کنید کارت سوخت و بشکه بنزینم 😂جهت رفاه حال ما در سفرهای تابستانی پذیراییم 😑بعدازون هوا هوای چس ناله  و شکست عشقیه😂 یعنی تیکر پاییز🍁🍂پروفایلمو کیا در جریانن😪😁😂😜
وای چ حرفا مگه اینجاازمایشگاهه؟؟؟  خوب برو دکتر  علایم سرطان؟؟؟😑😑😑😑

بيا بزنش

ببخشيد كه راجع مادر شوهر چيزي نگفت و سوال پرسيد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1485
1474

ویروس جدید هست منم دو هفته پیش اینجوری بودم هرچی چدک خشک کن میخوردم بدتر میشد کم کم داشتم نگران میشدم که بهتر شدم

اگه تونستم کمکی کنم لطفا برا شادی روح بابای عزیزم صلوات بفرستید
1508