1507
1411
عنوان

نظرتونو دربارش بگید

132 بازدید | 23 پست

سلام من دوستم 4ماه پیش گفت میخوام برم عروسی اومد 5. تا مانتو و تونیک ازم برد 1 تومنم قرض گرفت گفت سر ابان ماه میدمش حالا از اون موقع تا حالا نه پولو داده ن لباسا اصلا پولو میگم نداره لباسارو چرا نمیاره خودم میگم بهش بگم شوهرم میگه نگو شما بودید چیکار میکردید

گروه آبی شروع رژیم ۹۸.۷.۱۳                                    وزن فعلی ۷۶ وزن هدف ۶۲                                      من میتونم💪💪💪💪

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1473
میگفتم. چرا نگم خب لباسمه پولمه! این تعارفارو بذارید کنار توروخدا.

اصلا اینطور دختری نبوده نمیدونم فازش چیه 

گروه آبی شروع رژیم ۹۸.۷.۱۳                                    وزن فعلی ۷۶ وزن هدف ۶۲                                      من میتونم💪💪💪💪

میگم بهش

لباس خودمو نگم بیارن؟ چرا مگه من باید خجالت بکشم که لباسمو می‌خوام؟ 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نظر من،نظر منه من شمارو اجبار نمیکنم نظرمو قبول کنید قرار هم نیست با توهین و بی ادبی شما نظرمو عوض کنم اگر دلیل منطقی دارید و میتونید به دور از توهین و تندی و...، متمدنانه گفت و گو کنید خوشحال میشم باهاتون هم صحبت بشم اما اگر قراره توهین، تندی، قضاوت، مسخره کنید یا اصل حرفمو نفهمیده باشید با یه "باشه" به بحث خاتمه میدم که نه اعصاب من خورد بشه نه شما☺️خواهشمندیم در صورت داشتن اعصاب کافی و لحن مودبانه و در صورت متوجه شدن کامنتم ریپلای بفرمایید😉والا این دو روز دنیا ارزش اعصاب خوردی تو نی نی سایتو دیگه نداره👎🏻
😐😐😐😐 بگو میخوام برم مهمونی

یه پیام تایپ میکنید کپی کنم بفرستم براش؟

1432
هرچی. بگو عزیزم بهش

چطوری بگم بهش؟

بگو شوهرم جریان پولا رو فهمیدع ناراحت شده زود پس بده لباسا هم میخام برم مهمونی

کاربریم اسم خواننده ترکی مورد علاقمه....میشه برام دعا کنید خونه دار بشم همینی ک توش نشستیم رو خیلی دوست دارم بشه خونه خودم لطفا بگید بسم الله الرحمن الرحیم ..خدایا به خودت سپردم 
اسی چقد مانتو داری

نه 3 تا مانتو 2 تا تونیک گل برچین کمدم

یه پیام تایپ میکنید کپی کنم بفرستم براش؟

پیام بده اول سلام احوالپرسی کن بعدا بگو عزیزم لباسامو نیاز دارم فردا میام ازت میگیرم 

ڪجای شهــــــــر قدم میزنی ! میــــخواهم ڪاملا اتفاقی از آنجا رد شوم 😕
1476
پیام بده اول سلام احوالپرسی کن بعدا بگو عزیزم لباسامو نیاز دارم فردا میام ازت میگیرم 

از همم دوریم باید من برم برا لباسا خود بیشعورش نیاورد😒

چطوری بگم بهش؟

اول یکم سلام و احوالپرسی کن بعد بگو عزیزم اون لباسایی ک بهت داده بودم رو لازم داری یانه؟ اخه خودم لازمشون داشتم گفتم اگر زحمتی نیست بیام ازت بگیرم یا برام بیاریشون. بعد وقتی جوابتو داد راجب پولت بگو. بگو گلم چند وقته ک یه چیزی پیش اومده ب پولم نیاز دارمو اینا

اصلا دگه دورش نیست ب کسی خوبی کنی

از همم دوریم باید من برم برا لباسا خود بیشعورش نیاورد😒

دیگه اینجوری بگی میفهمه لباساتو نیاز داری 

یا بگو مثلا فلان روز خونم برام بیار 

ڪجای شهــــــــر قدم میزنی ! میــــخواهم ڪاملا اتفاقی از آنجا رد شوم 😕
1508