1507
1411
عنوان

اوناییکه طبیعی زایمان کردن بیان

417 بازدید | 81 پست

خانوما من خیلی بخیه خوردم امروزم سیزده روزه بخیه زدن کی میفتن پس؟؟؟

سنجاق سرم ازعشق چیزی نمیفهمد... فقط همین رامیداند.. وقتی تو می ایی ... چگونه زیباترم کند...

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1517

زایمان طبیعی چجوری بود؟درد داشت؟من خیلی میترسم 

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای سلامتی خانوادم و نی نی تو دلیم صلوات بفرستید.اجرتون باآقا امام رضا
عفونت نکردی؟درد نداری؟

هرروز خودمو میشورم نه درد ندارم ژلوفن میخورم متوجه نمیشم

سنجاق سرم ازعشق چیزی نمیفهمد... فقط همین رامیداند.. وقتی تو می ایی ... چگونه زیباترم کند...
1334
نه هیچکدومش

پد رو تند تند هربار دستشوی میری عوض کن واینکه با دستمال خودتو خشک کن از بعضیا زود میفته ازبعضیا دیر 

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم  الهی که دختر دایی ام به آرزوش برسه ویه نی نی توپولی قسمتش بشه 😇💝 درخواست دوستی قبول نمیکم 
1476
زایمان طبیعی چجوری بود؟درد داشت؟من خیلی میترسم 

عزیزم من فروردین زایمان کردم کاش هیچوقت هیچوقت طبیعی زایمان نمیکردم هرچقدر بخیه میزنن نمیگیره

نه هیچکدومش

التهاب نداره؟ 

دکترم ب من گفته بود روزی ۳بار با اب ولرم و جوش شیرین بشورم و یکی دوبارم با سشوار خشک کنم و گرما بدم بهش. یادم نمیاد چند روزه افتاد ولی این کارا تاثیر داشت

تازه وارد نیستم. پنجمین کاربریمه. قبلیا ب درخواست خودم ترکونده شد.
مواظب باشی عفونت نکرده باشی چون دیگه خوب جوش نمیخورن.من واس زایمانم عنبر نسا روشم آدامس کوهی میریختم ...

عزیزم ببخشید میتونی بگی چجوری؟؟؟

عزیزم هر روز سعی کن یه ربع تو بتادین بشینی و خودتو خوب خشک کنی وای خیلی بده نمیشه نشست اصلا

من با بتادین بیشتر ورم میکرد رد بخیه هام بهترین روش شستن با آب نمک رقیق.سشوار کشیدن دود دادن با اونایی ک گفتم سخت و چندشه  ولی خ زود خوب میشی

1508