2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بروز رسانی سوختاااا

میخواست ببینه چند نفر مجرد الان آنلاینن😉

دو سال پیش افسردگی شدید گرفتم توام با وسواس فکری. میخواستم خودکشی کنم. پارسال درمانم رو شروع کردم و الان حالم خوبه. الان یه مدت هست که سر کار نمیرم و روزی چند دقیقه میام نی نی سایت و سعی میکنم تبادل نظرها رو بخونم و ازشون یاد بگیرم. اگر هم خودم در اون زمینه تجربه ای داشته باشم نظر میدم. قطعا تخصصی نیست😉ولی شاید گره ای از زندگی کسی رو باز کنه یا حداقل جور دیگه ای به مساله زندگیش نگاه کنه
2731

به به یه آقا با عضویت سه روزه با خانمای متاهل کار داره😕😕😕

دوستای گلم به جای راجب بنویسید 👈👈راجع به . به جای مضخرف👈👈مزخرف .  به جای توجیح👈👈توجیه. به جای فوش👈👈فحش. به جای تایپیک👈👈تا   پیک topic

تو ﮐﻪ ﻣﯿﺪﻭﻧﯽ ﻋﺸﻖ ﻣﻦ ﭼﻘﺪﺭ ﺍﺭﺯﺵ ﺩﺍﺭﯼ ﻭﺍﺳﻢ /ﻭﻟﯽ ﺧﺐ ﺍﯾﻨﻮ ﻣﯿﺪﻭنی

ﺭﻭ ﺍﺳﻢ ﻣﺎﺩﺭ ﺣﺴﺎﺳﻢ/

ﭼﻪ ﺣﺮﻑ ﺧﻨﺪﻩ ﺩﺍﺭﯾﻪ ﺑﻪ ﻣﻦ ﻣﯿﮕﯽ ﯾﺎ ﻣﻦ ﯾﺎ ﺍﻭﻥ/ ﺩﯾﮕﻪ ﺟﺎ ﻧﯿﺴﺖ ﺗﻮﯼ

ﺍﯾﻦ ﺧﻮﻧﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﻫﺮ ﺩﻭﺗﺎﯾﯿﺘﻮﻥ/

ﺗﻮ ﺭﻭ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﻡ ﺩﺍﺭﻡ ﺍﻣﺎ ﺍﻭﻥ ﺧﺪﺍﯼ ﻣﻦ ﺭﻭ ﺍﯾﻦ ﺧﺎﮐﻪ/ ﻧﻤﯿﺪﻭﻧﯽ ﭼﻘﺪﺭ

ﺍﯾﻦ ﺯﻥ ﺩﻟﺶ ﺑﺰﺭﮔﻪ ﻭ ﭘﺎﮐﻪ/

ﻣﯿﺪﻭﻧﯽ ﻋﺎﺷﻘﺖ ﻫﺴﺘﻢ ﻧﮑﻦ ﺑﺎ ﻣﻦ ﺗﻮ ﺍﯾﻦ ﮐﺎﺭﻭ /ﻧﺪﺍﺭﻡ ﻃﺎﻗﺖ ﻣﻮﻧﺪﻥ ﺗﻮ

ﺍﯾﻦ ﺁﺷﻔﺘﻪ ﺑﺎﺯﺍﺭﻭ

ﺗﻮ ﻋﺸﻘﯽ ﺯﻧﺪﮔﯿﻢ ﺍﻭﻧﻪ ﺩﻭﺗﺎﯾﯿﺘﻮﻧﻮ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﻡ/ ﺍﮔﻪ ﺷﺮﻁ ﺗﻮ ﺍﯾﻦ ﺑﺎﺷﻪ

ﺍﻭﻧﻮ ﺗﻨﻬﺎﺵ ﻧﻤﯿﺬﺍﺭﻡ

ﺍﮔﻪ ﺍﻭﻥ ﺑﺸﻨﻮﻩ ﺍﯾﻦ ﺻﺤﺒﺘﺎﺭﻭ ﮐﻪ ﺧﻮﺩﺵ ﻣﯿﺮﻩ/ ﯾﻪ ﻋﻤﺮ ﺑﺎ ﺩﺭﺩ ﺧﻨﺪﯾﺪﻩ ﮐﻪ  میبینی زمینگیره/

ﻧﺰﻥ ﺍﯾﻦ ﺣﺮﻓﻮ ﻫﯿﭻ ﻣﻮﻗﻊ که ﻣﻦ ﺣﺲ ﺑﺪﯼ ﻣﯿﺪﻩ/ ﺗﻨﻢ ﻣﯿﻠﺮﺯﻩ ﺣﺘﯽ ﺣﺲ

ﮐﻨﻢ ﺍﯾﻦ ﺑﺤﺜﻮ ﻓﻬﻤﯿﺪﻩ/

ﺷﺎﯾﺪ ﺑﺎ ﮔﻔﺘﻦ ﺍﯾﻨﺎ ﺗﻮ ﭼﺸﺎﯼ ﺗﻮ ﺑﺪ ﻣﯿﺸﻢ /ﻭﻟﯽ ﻣﻦ ﺑﮕﺬﺭﻡ ﺍﺯ ﺍﻭﻥ ﯾﻪ

ﺭﻭﺯﻡ ﺍﺯ ﺗﻮ ﺭﺩ ﻣﯿﺸﻢ/

مگه ﻣﯿﺸﻪ ﮔﺬﺷﺖ از اون ﮐﻪ ﻋﻤﺮﺷﻮ ﺑﻪ ﭘﺎﻡ ﺩﺍﺩﻩ /بلندم کرده تا ﺣﺎﻻ اگه ﻣیبینی ﮐﻪ افتاده/

ﺗﻮ ﻋﺸﻘﯽ ﺯﻧﺪﮔﯿﻢ ﺍﻭﻧﻪ ﺩﻭﺗﺎﯾﯿﺘﻮﻧﻮ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﻡ/ ﺍﮔﻪ ﺷﺮﻁ ﺗﻮ ﺍﯾﻦ ﺑﺎﺷﻪ

ﺍﻭﻧﻮ ﺗﻨﻬﺎﺵ ﻧﻤﯿﺬﺍﺭﻡ

2738
به به یه آقا با عضویت سه روزه با خانمای متاهل کار داره😕😕😕

اه من نفهمیدم مرده بی ادب پرو😐

تیکر حل مشکلاتم و رسیدن ب ارزوهامه.😍هرکی خوند ی صلوات مهمونم کنه بلکه حالم دلم خوب بشه مرسی ابجیای گلم.😍😍خدایا مواظب عشقم باش 😍😍
تو ﮐﻪ ﻣﯿﺪﻭﻧﯽ ﻋﺸﻖ ﻣﻦ ﭼﻘﺪﺭ ﺍﺭﺯﺵ ﺩﺍﺭﯼ ﻭﺍﺳﻢ /ﻭﻟﯽ ﺧﺐ ﺍﯾﻨﻮ ﻣﯿﺪﻭنی ﺭﻭ ﺍﺳﻢ ﻣﺎﺩﺭ ﺣﺴﺎﺳﻢ/ ﭼﻪ ﺣﺮﻑ ﺧﻨﺪﻩ ﺩﺍﺭﯾﻪ ﺑ ...

خدایا شفاااا

تیکر حل مشکلاتم و رسیدن ب ارزوهامه.😍هرکی خوند ی صلوات مهمونم کنه بلکه حالم دلم خوب بشه مرسی ابجیای گلم.😍😍خدایا مواظب عشقم باش 😍😍
تو ﮐﻪ ﻣﯿﺪﻭﻧﯽ ﻋﺸﻖ ﻣﻦ ﭼﻘﺪﺭ ﺍﺭﺯﺵ ﺩﺍﺭﯼ ﻭﺍﺳﻢ /ﻭﻟﯽ ﺧﺐ ﺍﯾﻨﻮ ﻣﯿﺪﻭنی ﺭﻭ ﺍﺳﻢ ﻣﺎﺩﺭ ﺣﺴﺎﺳﻢ/ ﭼﻪ ﺣﺮﻑ ﺧﻨﺪﻩ ﺩﺍﺭﯾﻪ ﺑ ...

این بود کارت؟ 😑😑

دوستای گلم به جای راجب بنویسید 👈👈راجع به . به جای مضخرف👈👈مزخرف .  به جای توجیح👈👈توجیه. به جای فوش👈👈فحش. به جای تایپیک👈👈تا   پیک topic
2706