2726
عنوان

به نظرتون زایمانم نزدیکه؟

263 بازدید | 19 پست

از بعد از ظهر تا الان حدود ۱۰و ۱۲ بار شکمم خیلی سفت شد البته درد ندارم فقط نفسم میگیره و نفس کشیدن واسم سخت میشه وقتی سفت میشه...‌ 

کیا اینطوری بودن؟ چند وقت بعد زایمان کردن

خدایا شکرت بابت همه ی چیزهایی که بهم دادی مخصوصا پسره نازم که جونم بهش بنده. 

هفته چندی

نیکان جونم تو به زندگیم معنای جدیدی بخشیدی یک ساله شدنت مبارک عزیز دلم  ،،،...مادر بودن با همه سختیاش یعنی بهترین حس دنیا  کاش هممون مثل خورشت کرفس بودیم دیگه یا طرف دوستمون داشت یا ازمون متنفر بود نه مثل چای که همش میگن یکی بریز ببینیم چی میشه  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من‌ یه روز کامل اینجوری بودم از صبح تا ساعت ۷ شب  از ۸ به بعدم خیلی ورم کرد بدنم ۱۰ هم کیسه آب ...

منم زیر سینه هام تیر میکشه و درد داره شدید. خصوصا استخون دنده ام. و قسمت قله ی رحم هم درد دادم ولی نه دردی که مثل انقباض باشه .کلا سر دلم درد میکنه

من‌ یه روز کامل اینجوری بودم از صبح تا ساعت ۷ شب  از ۸ به بعدم خیلی ورم کرد بدنم ۱۰ هم کیسه آب ...

ببخشید هفته چند بودید؟

منم زیر سینه هام تیر میکشه و درد داره شدید. خصوصا استخون دنده ام. و قسمت قله ی رحم هم درد دادم ولی ن ...

آره منم‌اصلا دردنداشتم 

وارد ماه ۹ شدم هیچی درد نداشتم اصلا ها 

همش میگفتم کی شروع میشه دردهام پس 

منم ۳۸ تمامم و این حس تو رو تجربه کردم دکترم معاینه کرد گفت ده روز دیگه به امید خدا  ولی بدنا ...

انشالله به سلامتی

من شب قبل زایمان فقط پایین کمرم درد داشت ک نمیتونستم کاری کنم و دراز کشیدم و صبح هم کیسه ابم پاره شد درد دیگه نداشتم

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
2706