2410
2553
عنوان

کیا شب بیداری براشون عذابه

| مشاهده متن کامل بحث + 210 بازدید | 25 پست

باور کن از وقتی پسرم به دنیا اومده پنج ساعت بیشتر نمیخوابم دیگه خیلی وقتا بیهوش میشم وقتی خونه بابام اینا بودم بعضی وقتا یجوری بیهوش میشدم بچه کنارم گریه میکرد مامانم میومد برمیداشت من اصلا متوجه نمیشدم سابقه نشون داده مامانمو شوهرم خیلی صدام کردن بیدار نشدم مجبور شدن به بچه نبات داغ بدن

پسرم اومدی و شدی همدم بی کسیام شدی همه کسم تموم تنهاییامو با وجودت پر کردی آروم جونم از خدا میخوام همیشه سلامت باشی 💕💖💓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
فک کن مثلا دیروز از شیش بیدار بودم و بچه داری و کارای خونه اما بازم دیشب ۲ خوابم برد

دنیا ارزش فکرو خیالو نداره عزیزم مهم سلامتیه مطمئن باش من وقتی باردار بودم ابله مرغان گرفتم و هر کی یه چیزی نیگفت یکی میگفت بچت سالم میشه یکی میگفت بیناییش مشکل میدا میکنه کارمون شده بود گریه و دعا روزای وحشتناکی بود وقتی پسرم به دنیا اومد انقد به همه سپرده بودیم به پرستارا و اینا همه فقط میگفتن شکر خدا سالمه 😍

پسرم اومدی و شدی همدم بی کسیام شدی همه کسم تموم تنهاییامو با وجودت پر کردی آروم جونم از خدا میخوام همیشه سلامت باشی 💕💖💓
2714