2726
عنوان

چرا من انقد گشنمه 😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 416 بازدید | 53 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اي لعنت ب هر چي رژيمه

با اینکه لباس های چندسال قبلم اندازم شدن ولی نمیدونم چرا دیگه کشش ندارم ادامه بدم فقط ۳ کیلو مونده تا وزن هدف 

ولی دیگه تحمل ندارم😩😩

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…
2728

هرچقدر بیشتر بخوری بیشترم گرسنت میشه گلم ، یه چند روز اندازه غذا بخور و گرسنگی هم اومد سراغت تحمل کن، میدونم خییییییلی سخته اولش ولی چاره ای نیست اینجوری بخوای ادامه بدی تبدیل میشی معذرت میخوام به یه توپ قلقلی

اما چندتا راهکار بهت میدم حتماااا امتحان کن به امید خدا جواب میده

گرمی بخور و سردیجات رو حذف کن

حتما حتما یه مولتی ویتامین خارجی مخصوصا ازونایی که ویتامین های گروه بی داره از داروخانه بخر و بخور اهن و ویتامین دی بدنت هم اگه کمه بخور

ورزش کن ، مثلا نیم ساعت پیاده روی سریع

فعال باش و ذهنتو درگیر کارهای مختلف کن

میوه میخورم اما گشنم میکنه باورت میشه دسته خودم نیس

آره میوه ضعف میاره.وقتی دو روز تحمل کنی حجم معدت کوچیک میشه و اشتهات کمتر میشه.قرص گیاهی هم هست جلوی اشتها رو میگیره.منم بعضی وقتها دست خودم بی اندازه کاکائو میخورم

ما آبادانیا   
آره میوه ضعف میاره.وقتی دو روز تحمل کنی حجم معدت کوچیک میشه و اشتهات کمتر میشه.قرص گیاهی هم هست جلوی ...

بچه شیر میدم قرص نمیتونم مصرف کنم باید طبیعی کنترل کنم

😒
اين وزناي باقيمونده خيلي بد مياد پايين

انقد گرسنه موندم و بخاطر کم کاری تیروئید انقد رژیمم طول کشیده حس میکنم حریص شدم و دیگه تحمل ندارم

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…
2706